Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

YATO bitů 1/4" 7 ks TS10-TS40 torx

YATO bitů 1/4

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


YATO bitů 1/4" 7 ks TS10-TS40 torx z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným YATO bitů 1/4" 7 ks TS10-TS40 torx .

Detailní informace

Sada YATO bitů 1/4" 7 ks TS10-TS40 torx:
YATO je špičková značka nářadí zaměřená na profesionály. Tato sada YATO obsahuje hned sedm kusů TORX bitů. Ty jsou vyrobené z perfektní chrom-vanadiové oceli, která jim zajistí dlouhou životnost a vždy skvělé výsledky. Bity jsou konstruované pro vysokou odolnost a dlouhou životnost. Sada je uložena na pevném stojánku, díky kterému je budete mít vždy na jednom místě. Vybavte si dílnu i touto profesionální sadou nástavců.
YATO je špičková značka nářadí zaměřená na profesionály. Tato sada YATO obs...ahuje hned sedm kusů TORX bitů k ráčnám, či gola sadám. Ty jsou vyrobené z perfektní chrom-vanadiové oceli, která jim zajistí dlouhou životnost a vždy skvělé výsledky. Bity jsou konstruované pro vysokou odolnost a dlouhou životnost. Sada je uložena na pevném stojánku, díky kterému je budete mít vždy na jednom místě. Vybavte si dílnu i touto profesionální sadou nástavců.Parametry a specifikace:Složení sady:1/4: TS10-TS40 torxTvrdost:HRC 58-62Materiál:CrV 6150

Produkt je výrobek značky Yato ,distribuovaný s EAN kódem 5906083904615.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Yato, Díly a příslušenství vozidel Yato, Údržba a výzdoba motorových vozidel Yato, Nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí Yato, Vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel Yato.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

YATO bitů 1/4" 7 ks TS10-TS40 torx a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí sleva, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Yato a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Yato najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

YATO bitů 1/4" 7 ks TS10-TS40 torx
Právě si prohlížíte...

333,- Kč