Podtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd + výbava, kufr,

Podtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd + výbava, kufr,
1 160 1 160 1125
1 160,- Kč

Původní cena: 1 160,- Kč


Hodnocení:


Podtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd + výbava, kufr, z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Podtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd + výbava, kufr, .

Detailní informace

Dílenská pumpa Podtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd + výbava, kufr,:
Podtlakovou pumpu pro odvzdušnění brzd, která je vyrobena známou a ověřenou společnosti Geko, si jistě velmi rychle zamilujete a určitě by neměla chybět ve vaší dílně či garáži. Pumpa je vyrobena z kvalitního kovu a pro pohodlné měření a odečítání hodnoty obsahuje také přehledný manometr. Geko podtlaková pumpa pracuje v rozmezí od -1 do 3 barů (-20 až +40 PSI) a je dodávána v praktickém kufříku s dalším vybavením. Pumpa též disponuje černým kroužkem, kterým lze přepnout ...na sání nebo vytvoření tlaku.
Hlavní přednosti podtlakové pumpy pro odvzdušnění brzd GekoPodtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd je vyrobena společností GekoPumpa obsahuje manometr pro pohodlné měřeníGeko podtlaková pumpa pracuje v rozmezí -1 až 3 baryDodáváno v praktickém kufříkuObsah balení:Kovová pumpa s manometremSpojovací hadičky, 3 krátké, 2 dlouhé, 600 mm2× nádobka o objemu 120 ml14× připojovací svorka a konektor

Produkt je výrobek značky Geko ,distribuovaný s EAN kódem 5901477107368.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Geko, Díly a příslušenství vozidel Geko, Údržba a výzdoba motorových vozidel Geko, Nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí Geko, Vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel Geko.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Podtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd + výbava, kufr, a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí sleva, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Geko a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Geko najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Podtlaková pumpa pro odvzdušnění brzd + výbava, kufr,
Právě si prohlížíte...

1160,- Kč