Keramická váza GAYA drápaná 33cm hnědá

Keramická váza GAYA drápaná 33cm hnědá
1 390 1 390 579
1 390,- Kč

Původní cena: 1 390,- Kč


Hodnocení:


Keramická váza GAYA drápaná 33cm hnědá z kategorie dům a zahrada, bytové doplňky a dekorace, vázy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Keramická váza GAYA drápaná 33cm hnědá .

Detailní informace

Keramická váza GAYA drápaná 33cm hnědáO značceUčinit svět krásnější, hřejivější a útulnější, uvnitř i v okolí domova a ve všech ročních obdobích. To je hlavní myšlenka holandské značky Edelman, která je tvůrcem a distributorem úspěšných dekoračních kolekcí pro dům a zahradu. Díky kreativitě a smyslu pro inovace přichází Edelman neustále s novými atraktivními produkty, od keramických obalů a váz, přes proutěné zboží, lucerny, dekorační materiály a předměty až po vánoční ozdoby. Díky značce Edelman je mnohem jednodušší doladit interiér i zahradu ...nebo udělat někumu radost.

Produkt je výrobek značky Edelman ,distribuovaný s EAN kódem 8718861022513.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Edelman, Bytové doplňky a dekorace Edelman, Vázy Edelman.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Keramická váza GAYA drápaná 33cm hnědá a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, bytové doplňky a dekorace sleva, vázy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Edelman a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Edelman najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Keramická váza GAYA drápaná 33cm hnědá
Právě si prohlížíte...

1390,- Kč