Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová

Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová
Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová
Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová
Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová
289 289 1903
289,- Kč

Původní cena: 289,- Kč


Hodnocení:


Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, nádobí na vaření a pečení, nádobí na pečení – příslušenství, váhy na pečení, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Salente a budete spokojení s dodaným Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová .

Detailní informace

Nerezová vážící plocha s certifikací LFGB Váha má vážící plochu vyrobenu z nestrukturovaného hygienického povrchu pro snadné a rychlé čištění. Evropská certifikace LFGB garantuje možnost přímého a nezávadného styku s potravinami.     Kontrastní modře podsvícený displej umožňuje práci i za ztížených světelných podmínek       Funkce ZERO (nulování hmotnosti vážicí nádoby) & funkce TARA (postupné dovažování ingrediencí)   1. Umístěte vážicí misku na váhu.   2. Hmotnost misky vynulujete tlačítkem "ZERO" 3. Ny...ní již vážíte hmotnost suroviny (např. 400g) bez započítání hmotnosti misky. 4. Hmotnost první vážené suroviny vynulujete tlačítkem "ZERO". 5. Přidáním druhé suroviny se její hmotnost zobrazí na displeji. Scale BatterySaver funkce automatického vypnutí celé váhy po 2 minutách nečinnosti.   Více než chytrá váha Inteligentní funkce váhy vás upozorní např. na nutnost výměny baterie nebo na překročení maximální hmotnosti.   Kompletní specifikace: váživost 5 kg Rozlišení 1 g Extra velký LCD displej (6,6 × 3 cm) s vysoce kontrastním podsvícením Hygienická nerezová vážící plocha certifikovaná pro přímý styk s potravinami Hladká nestrukturovaná vážící plocha pro snadné a rychlé čištění Beztlačítkové dotykové ovládací senzory pro snadnou obsluhu Funkce nulování hmotnosti vážící nádoby (Zero) Funkce postupného dovažování ingrediencí (Tara) Možnost volby jednotek hmotnosti (g/oz/lb:oz) Možnost odměřování objemu vody nebo mléka v jednotkách ml nebo fl:oz Ultra slim design (výška pouze 14 mm) 4 vysoce citlivé vážící senzory pod nožičkami pro zvýšenou přesnost vážení 4 gumové protiskluzové nožičky pro zajištění maximální stability a minimální kluznosti po povrchu Samostatný dotykový senzor pro zapnutí/vypnutí celé váhy Scale BatterySaver (funkce automatického vypnutí celé váhy po 2 minutách nečinnosti) Varovná indikace překročení max. vážící kapacity váhy (> 5 kg) Varovná indikace nutnosti výměny baterie Napájení: 2x 3 V lithiová baterie CR2032 baterie (součást balení) LFGB certifikace pro nezávadný styk povrchu váhy s potravinami Evropské certifikace EMC, RoHS Rozměry (š × h × v): 16 × 23 × 1,4 cm Hmotnost (bez baterií): 300 g   Obsah balení: Váha 2x lithiová baterie CR2032 Návod k obsluze (EN/DE/CZ/SK/HU/RO/IT/SLO) var productDetailText = document.querySelector('#product-detail-form > div.p-basic-info-block > div:nth-child(1) > span'); var addToCartButton = document.querySelector('#product-detail-form > div.p-to-cart-block > div.p-add-to-cart-wrapper > div > button'); if (productDetailText && addToCartButton) { if (productDetailText.textContent.includes('Předobjednávka')) { addToCartButton.textContent = 'Předobjednat'; productDetailText.style.color = '#3531ff'; } }

Produkt je výrobek značky Salente ,distribuovaný s EAN kódem 8595683203449.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Salente, Kuchyně a jídelny Salente, Nádobí na vaření a pečení Salente, Nádobí na pečení – příslušenství Salente, Váhy na pečení Salente.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 0.481 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, nádobí na vaření a pečení sleva, nádobí na pečení – příslušenství sleva, váhy na pečení sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Salente a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Salente najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Salente SteelChef, kuchyňská váha, nerezová
Právě si prohlížíte...

289,- Kč