článek

Ultimátní průvodce módními trendy přicházejícího podzimu 2021…


Trendy přicházejí a odcházejí, ale některé kousky zůstávají navždy. Módní trendy na podzim 2021, prezentované převážně ve virtuálních kolekcích, se týkají těchto nadčasových, výrazných kousků, které vybízejí k oblékání, chození ven a pocitu radosti. Pro shopaholiky neexistuje větší radost, než vstoupit do svých oblíbených obchodů a vidět v regálech nával nové kolekce...
(celý článek)

Trendy přicházejí a odcházejí, ale některé kousky zůstávají navždy. Módní trendy na podzim 2021, prezentované převážně ve virtuálních kolekcích, se týkají těchto nadčasových, výrazných kousků, které v...
Sdílejte obsah s přáteliTrendy přicházejí a odcházejí, ale některé kousky zůstávají navždy. Módní trendy na podzim 2021, prezentované převážně ve virtuálních kolekcích, se týkají těchto nadčasových, výrazných kousků, které vybízejí k oblékání, chození ven a pocitu radosti. Pro shopaholiky neexistuje větší radost, než vstoupit do svých oblíbených obchodů a vidět v regálech nával nové kolekce.

Vyzkoušejte svetr, který vám vykouzlí úsměv na rtech


Ano, klasické neutrální úplety jsou zásadní, ale jak dokazují Raf Simons, Miu Miu a Loewe: Čím jasnější barva, tím lepší svetr. Victor Glemaud, odborník na pletené zboží, si dokonce do svého svetru injekčně vpravil chytré blokování barev a retro límec, aby byly zimní dny ještě jasnější.

Květy i po setmění


Květiny nejsou jen symbolem jara. Bohaté a emotivní květy od Marni a Dries Van Noten volají po větrném podzimním dni, jehož karmínové barvy zdobí jejich lístky. Dokonalé květinové aranžmá na šatech, sukních i košilích v tmavých tónech, je aktuálním podzimním hitem.

Dejte koženým bundám trochu života


Žádná položka není pro šatník tak zásadní než skvělá kožená bunda. Módní trendy této sezóny však mají trochu více vervy než je vaše průměrná moto bunda. Hrajte si objemem, třásněmi a kovovými aplikacemi. Žeby se vracely osmdesátá léta?

Ukažte své pruhy


Sexy barevné pruhy si letos získaly módní domy jako je například Chloé, Balmain a Wales Bonner. Objevují se naprosto všude. Jemné tenké barevné linie se objevují na sukních, rolácích i dlouhých šatech až na zem.

Oversize bundy


Klimatické změny znemožnily plánování počasí. Extra velké bundy od Celine a Loewe vám umožní být připraveni na jakékoli klima. Ještě lepší? Jejich nadměrné tvary umožňují, že se váš objemný vlněný svetr skutečně vejde do rukávů.

Kombinujte vzory


Nudný vzhled je už minulostí. Nejlepší jsou kolážové tisky, upcyklovany patchwork nebo retro grafika. Nebojte se popustit uzdu své kreativitě, vše se nosí dohromady. Inspirujte se například u módních domů jako je Louis Vuitton s Chopovou Lowenou! Divné časy vyžadují výstřední styl.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Oblečení a móda

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Herní konzole proti nudě