Newfren brzdové destičky M502-829

Newfren brzdové destičky  M502-829
499 499 889
499,- Kč

Původní cena: 499,- Kč


Hodnocení:


Newfren brzdové destičky M502-829 z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Newfren brzdové destičky M502-829 .

Detailní informace

Brzdové destičky na motorku Newfren brzdové destičky (směs SCOOTER ELITE ORGANIC) (2ks) M502-829:Ať už máte rádi každodenní cestování, nebo se vydáváte do provozu jen zřídka, brzdy jsou velmi namáhanou částí stroje a výměna destiček je občas jednoduše nutná. Pokud zjistíte, že přišel čas k výměně za nový díl, budou se vám hodit brzdové destičky na motorku NEWFREN.. Jejich kvalitní třecí materiál zaručí vysoký brzdný účinek a zároveň budou dostatečně šetrné k brzdovému kotouči. Brzdové destičky na motorku NEWFREN si ponechají skvělou účinnost i ...v nejrůznějších nepříznivých podmínkách a díky nim vám budou skvěle fungující brzdy parťákem spoustu kilometrů. Zásadní vlastnosti brzdových destiček Newfren brzdové destičky (směs SCOOTER ELITE ORGANIC) (2ks) M502-829 Třecí materiál destiček NEWFREN zajistí vysoký brzdný účinek v každém počasí Mají šetrný vliv na brzdové kotouče

Produkt je výrobek značky Newfren ,distribuovaný s EAN kódem 8025832335443.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Newfren, Díly a příslušenství vozidel Newfren, Údržba a výzdoba motorových vozidel Newfren.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Newfren brzdové destičky M502-829 a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Newfren a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Newfren najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Newfren brzdové destičky M502-829
Právě si prohlížíte...

499,- Kč