Braking brzdové destičky M501-205

Braking brzdové destičky  M501-205
829 829 2081
829,- Kč

Původní cena: 829,- Kč


Hodnocení:


Braking brzdové destičky M501-205 z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Braking brzdové destičky M501-205 .

Detailní informace

Brzdové destičky na motorku Braking brzdové destičky (sinterová směs CM55) (2ks) M501-205:Ať už máte rádi každodenní cestování, nebo se vydáváte do provozu jen zřídka, brzdové destičky se časem opotřebovávají a je nutné jim věnovat zvýšenou pozornost. Pokud už vašeho stroje nazrál čas na zbrusu nový díl, zajisté oceníte brzdové destičky na motorku BRAKING.. Kvalitní obložení je zárukou maximálního brzdného účinku a jsou dostatečně šetrné k brzdovému kotouči. Brzdové destičky na motorku BRAKING si ponechají skvělou účinnost i v nejrůznějších nep...říznivých podmínkách a dodají vám jistotu a bezpečné brzdy po mnoho kilometrů. Podstatné funkce brzdových destiček Braking brzdové destičky (sinterová směs CM55) (2ks) M501-205 Třecí materiál destiček BRAKING zaručí vysoký brzdný efekt v jakémkoliv počasí Nezvyšují opotřebení brzdových kotoučů

Produkt je výrobek značky Braking ,distribuovaný s EAN kódem 8596303183080.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Braking, Díly a příslušenství vozidel Braking, Údržba a výzdoba motorových vozidel Braking.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Braking brzdové destičky M501-205 a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Braking a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Braking najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Braking brzdové destičky M501-205
Právě si prohlížíte...

829,- Kč