Konvektor Vivax CH-2010F

Konvektor Vivax CH-2010F
Konvektor Vivax CH-2010F
Konvektor Vivax CH-2010F
Konvektor Vivax CH-2010F
1 169 1 169 22
1 169,- Kč

Původní cena: 1 169,- Kč


Hodnocení:


Konvektor Vivax CH-2010F z kategorie dům a zahrada, domácí spotřebiče, klimatizační zařízení, topná tělesa, se slevou kupte přes Chci.cz.

OKAYZískejte tento produkt se slevou z obchodu OKAY a budete spokojení s dodaným Konvektor Vivax CH-2010F .

Detailní informace

Konvektor Vivax Home CH-2010F Sháníte jednoduchý konvektor, který vás zahřeje během zimních dnů? Vivax CH-2010F je výkonný zdroj tepla s užitečnými funkcemi. Díky nastavitelnému výkonu bude šetřit vaši peněženku. Nechte ho jen mírně přitápět a neprotopíte půl výplaty. Navíc má funkci samostatného ventilátoru, díky které ho využijete i v létě. Teplo v každém počasí Konvektor má plynule nastavitelný termostat a tři úrovně výkonu. Díky tomu se vždy přizpůsobí a vy si budete užívat příjemné teplo, i kdyby se venku čerti ženili. Navíc má časovač nas...tavitelný na 1 h, takže se sám vypne, i kdybyste v tom příjemném teple třeba usnuli. Bezpečný provoz Díky ochraně proti přehřátí se nemusíte bát nechat přístroj chvíli samotný a odejít třeba na procházku. Jen na něj prosíme nic nepokládejte. Přijdete do krásné vyhřátého bytu a promoklé svršky vám rychle uschnou také díky funkci ventilace. Užijte si s ním teplo domova.

Produkt je výrobek značky Vivax ,distribuovaný s EAN kódem 3856005187119.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Vivax, Domácí spotřebiče Vivax, Klimatizační zařízení Vivax, Topná tělesa Vivax.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Konvektor Vivax CH-2010F a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, domácí spotřebiče sleva, klimatizační zařízení sleva, topná tělesa sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Vivax a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Vivax najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Konvektor Vivax CH-2010F
Právě si prohlížíte...

1169,- Kč