Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790 - 50% sleva

-50%
Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790
Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790
Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790
Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790
1 299 2 599 1216
1 299,- Kč

Původní cena: 2 599,- Kč


Hodnocení:


Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790 z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, topinkovače a grily, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ema Home a budete spokojení s dodaným Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790 .

Zlevněné zboží

Solis stolní raclette gril 4 in 1 790 Stolní gril Solis 4 v 1 je multifunkční gurmánská sada, která posouvá zábavu při vaření do zcela nové dimenze. Grilovací plocha tohoto grilu je 42 x 13 cm. Tento stolní gril můžete používat k tradičnímu grilování nebo k přípravě pokrmů pro labužníky, ke grilování i smažení masa, ryb a zeleniny, a dokonce i k pečení malých palačinek! S tímto stolním grilem odejde každý strávník od stolu s dobře naplněným žaludkem. Klíčové vlastnosti Multifunkční gril 4 možnosti přípravy jídla Plynulá regulace teploty Praktic...ká studená zóna Nepřilnavý povrch Raclette, grilování, vaření ve woku i smažení palačinek S touto všestrannou sadou pro gurmány můžete dělat opravdu cokoli. Grilovací deska je dokonce oboustranná! Polovina jedné strany grilovací desky je žebrovaná, druhá polovina je hladká. Žebrovaná deska je ideální pro grilování například lahodného kousku lososa nebo malého hamburgeru. Na hladkém plechu můžete smažit výrobky "běžným" způsobem. Když (ještě studený) grilovací plát otočíte, objevíte plát s kruhovými tvary. Tyto tvary jsou ideální pro pečení lívanců a můžete na ně umístit pánve wok. Stejně jako pánve na raclette lze tyto pánve umístit na úroveň pod grilovací deskou: do studené zóny. Během přestávek na jídlo můžete horké pánve jednoduše umístit do této oddělené zóny ve spodní části sady Gourmet. Vybavená sada S multifunkční sadou pro gurmány, jako je stolní gril Solis 4 v 1, samozřejmě získáte odpovídající vybavení. Tento gril se dodává se 3 pánvemi wok, 3 pánvemi raclette nebo gourmet a 3 odpovídajícími špachtlemi. Díky nepřilnavé povrchové úpravě grilovací desky i pánví nezůstávají žádné zbytky jídla, a to i bez přidání másla či oleje. Regulátor teploty v přední části spotřebiče je vybaven jasnými kontrolkami, přičemž červená barva signalizuje, že se spotřebič zahřívá, a zelená, že je připraven k použití. Osvědčená kvalita Solis Rádi jíte s velkou skupinou lidí? Žádný problém! Spojením dvou nebo maximálně tří těchto stolních grilů dohromady můžete ke stolu usadit velkou skupinu. Spotřebič váží pouhých 2,5 kg, takže jej lze snadno přepravovat. Zařízení je samozřejmě ideální i pro individuální použití. Ať už jíte kdekoli, se stolním grilem Solis 4 v 1 si vychutnáte známou švýcarskou kvalitu. Specifikace Příkon 650 W Délka napájecího kabelu 1,5 m počet porcí 9 Maximální počet pánví 3 Světelná kontrolka Oboustranná deska Protiskluzová úprava Rozměry 44,5 x 15 x 15,5 cm Hmotnost 4,4 kg Hmotnost balení cca 6 kg Obsah balení Elektrický stolní gril Solis Table Grill 4 in 1 790 3 pánve raclette 3 pánve wok 3 špachtle

Produkt je výrobek značky Solis ,distribuovaný s EAN kódem 7611210977452.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Solis, Kuchyně a jídelny Solis, Kuchyňské spotřebiče Solis, Topinkovače a grily Solis.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 6 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

1 307,- Kč
1 220,- Kč
Detail
2 186,- Kč
1 871,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790 a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, topinkovače a grily sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Solis a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Solis najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Elektrický stolní raclette gril Solis 4 in 1 790
Právě si prohlížíte... - 50% sleva

1299,- Kč