Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá - 35% sleva

-35%
Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá
Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá
Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá
Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá
2 599 3 999 804
2 599,- Kč

Původní cena: 3 999,- Kč


Hodnocení:


Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, topinkovače a grily, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ema Home a budete spokojení s dodaným Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá .

Zlevněné zboží

Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá Nový bezkouřový grill / horkovzdušná fritéza Masterpro nabízí nádech venkovního grilování, rychlost a všestrannost horkovzdušné fritézy. Grilování, pečení, smažení bez oleje, sušení a vaření, jednoduché užívání, snadné čištění – to vše a mnoho dalšího v jednom grilu. Certifikát Cook & Chef Institute Tento elektrický bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza s výkonem 1760 W je certifikovaný nadací společností Cook & Chef Institute, která usiluje o mezinárodní inovaci kuchyňských ...spotřebičů a veškerého vybavení do kuchyně. Kladou důraz na zdravou výživu a zdravý životní styl za pomoci vysoce kvalitních produktů.  5 funkcí v jednom spotřebiči Nevzdávejte se grilování jen proto, že léto skončilo nebo proto, že nemáte zahradu či terasu. Díky tomuto grilu / fritéze si můžete dopřát "grilovačku" kdekoliv v pohodlí svého domova, třeba ve Vašem obýváku. V případě, že zapomenete rozmrazit jídlo den předem, bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza umožňuje přípravu zmrzlých potravin během pár minut, přičemž stále zachová “grilovanou chuť”. Cyclonic Air Technology Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro byl navržen pomocí nejmodernější technologie Cyclonic Air – vzduch proudí rovnoměrně kolem pokrmu, jídlo se postupně připravuje až k požadovanému výsledku. Přestože maximální teplota grilu / fritézy je 260ºC, jeho vnější části zůstávají chladné na dotek. Gril / fritéza disponuje navíc i bezpečnostním systémem proti přehřátí. Snadné čištění Čištění tohoto elektrického grilu / horkovzdušné fritézy je také snadné, vyjímatelný koš s vyjímatelným grilem a ochranou proti stříkající vodě lze snadno vyjmout a lze je mýt v myčce. Jediná věc, kterou budete muset mýt ručně, je teplotní sonda. Vlastnosti grilu / fritézy Tento bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza má výkon 1760 W, obsahuje grilovací desku, košík, teploměr a ochranu proti postříkání Elektrický gril / fritéza je certifikován Nadací Cook & Chef Institute Foundation Snadné čištění, vnější část spotřebiče zůstává chladná na dotek, což usnadňuje čištění elektrického grilu / fritézy. Všechny součásti kromě teploměru lze navíc mýt v myčce Užijte si autentickou "grilovanou chuť" jednoduchým, pohodlným a čistým způsobem se stolním zařízením Nabízí výhody venkovního grilování s rychlostí a všestranností fritézy. Vše v jednom snadno použitelném spotřebiči Grilování, pečení, fritování bez oleje, sušení, vaření Parametry Výkon 1760 W Objem 5,5 l Maximální teplota 260 °C Hmotnost balení cca 7,3 kg Obsah balení Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá Ochrana proti stříkajícímu tuku Inteligentní teplotní sonda

Produkt je výrobek značky Masterpro ,distribuovaný s EAN kódem 6941349588368.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Masterpro, Kuchyně a jídelny Masterpro, Kuchyňské spotřebiče Masterpro, Topinkovače a grily Masterpro.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 7.3 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

1 499,- Kč
1 229,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, topinkovače a grily sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Masterpro a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Masterpro najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Bezkouřový gril / horkovzdušná fritéza Masterpro 1760 W / černá
Právě si prohlížíte... - 35% sleva

2599,- Kč