článek

Top 3 nejnovější produkty od Applu, které můžete očekávat v roce 2021…


Technologie se vyvíjí velmi rychle a společnost Apple rozhodně nezůstává pozadu. V roce 2021 se můžete setkat hned s několika novými produkty této inovativní společnosti. Přinášíme tipy na špičkové technologie, které byste si rozhodně neměli nechat ujít...
(celý článek)

Technologie se vyvíjí velmi rychle a společnost Apple rozhodně nezůstává pozadu. V roce 2021 se můžete setkat hned s několika novými produkty této inovativní společnosti. Přinášíme tipy na špičkové te...
Sdílejte obsah s přáteliTechnologie se vyvíjí velmi rychle a společnost Apple rozhodně nezůstává pozadu. V roce 2021 se můžete setkat hned s několika novými produkty této inovativní společnosti. Přinášíme tipy na špičkové technologie, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

iPhone 13


Apple chce uvést na trh zcela revoluční iPhone 13, je dost možné, že tento přístroj bude zcela bezportový, protože disponuje bezdrátovým nabíjením Magsafe. Nabíjení na dálku není až taková novinka, ale co stojí rozhodně za pozornost je bezdrátový přenos dat. Může to do budoucna znamenat úplná odklon od světa kabelů. Nový iPhone 13 bude mít pravděpodobně i výrazný displej, fotoaparát a vylepšenou baterii a Face ID bude hrát díky systému TrueDepth ještě větší roli než kdykoliv předtím. Čočka nového fotoaparátu bude vylepšena o technologii skládané čočky, díky které budete dosahovat mnohem kvalitnějších snímků také při zoomování. Nový iPhone bude dodáván ve stejných velikostech jako iPhone 12, v rozmezí od 13,7 do 17 cm, a díky rigidní cenové struktuře Applu i za podobnou cenu. Apple předpokládá, že tento nový přístroj bude trhat prodejní rekordy.

iMac s čipem M1


Nový čip M1 od Applu disponuje CPU, jehož výkon láme rekordy. Zásadně změnil pravidla hry a zákazníci se na MacBook Air M1, který byl na trh uveden na konci roku 2020, vrhli s nevídanou chutí a tento produkt si velmi oblíbili. Ostatní modely s verzí čipu M1 jsou jen otázkou času. Společnost Apple představila nový iMac v srpnu, ale verze M1 by měla disponovat mnohem větším výkonem a měla by hovořit „designovým jazykem iPadu Pro“. Půjde ve šlépějích verze M1 modelů Air a Pro a slibuje, že svým mimořádným výkonem nechá veškerou konkurenci za sebou. Rozhodně se máte na co těšit!

Apple Glasses


Fanoušci Apple již delší dobu debatují o tom, kdy se konečně Apple Glasses dostanou na trh. Zprvu se očekávalo, že by to mohlo být až v roce 2023. Napomohla však probíhající pandemie s uvedením této novinky na trh již v roce 2021? Je možné že ano, protože svět se pomalu ale jistě přesouvá do online světa. U této novinky je třeba vypíchnout vestavěný procesor, díky kterému budete nosit počítač na nose. Brýle budou synchronizovány s vaším iPhonem, takže to, co uvidíte na displeji, by mělo odpovídat tomu, co máte v zorném poli. Současné funkce iPhonu by tedy byly mnohem imerzivnější. Jako příklad uveďme funkci Look Around, nástroj v mapách, který umožňuje zobrazení určitého místa ve 3D. Tato novinka je však zatím v očekávání a my jsme už velmi netrpěliví, čím nás Apple zase překvapí.


Zdroj fotografie: https://www.creativebloq.com/news/apple-vr-rumours-2021


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu