Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

Brother DCP-T720DW

Brother DCP-T720DW

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


Brother DCP-T720DW z kategorie elektronika, tisk, kopírování, skenování a faxování, tiskárny, kopírky a faxy, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Brother DCP-T720DW .

Detailní informace

Inkoustová tiskárna Brother DCP-T720DW:Inkoustová tiskárna Brother je praktickým a spolehlivým pomocníkem pro domácí použití. Díky multifunkčnímu provedení je schopná skenovat, tisknout a i kopírovat, a dokáže tak zastat skoro všechnu práci s dokumenty. Tento typ se řadí mezi barevné tiskárny. Při barevném tisku dosahuje inkoustová tiskárna Brother DCP-T720DW rychlosti 26 stran/min. Maximální tiskové rozlišení této inkoustové tiskárny dosahuje hodnoty 6000 x 1200 DPI, v případě textu je to dostačující, s kvalitou obrázků ale dostačí pouze méně ...náročným uživatelům. Funkcí k nezaplacení je oboustranný tisk, tento model jej zvládá automaticky. Data přenesete do tiskárny prostřednictvím rozhraní USB a WiFi. Vyhnete se změti kabelů a budete si tak moci užívat výhod tisku na dálku. Pro snazší obsluhu a lepší přehled používá inkoustová tiskárna Brother grafický displej. Při častějším tisku oceníte tankový systém, který představují zásobníky pro dolévání inkoustu. Klíčové parametry inkoustové tiskárny Brother DCP-T720DW Inkoustová tiskárna Brother
umí oboustranný tisk Bezdrátové připojení pomocí WiFi sítě Inkoustová tiskárna Brother DCP-T720DW pracuje s formáty A4, A5 a A6 Vstupní zásobník pojme až 150 listů Inkoustová tiskárna Brother dokáže skenovat a kopírovat Tankový systém díky možnosti dolévat inkoust šetří náklady Tato barevná inkoustová tiskárna vám bude stačit na domácí využití Obsah balení: 4 lahvičky inkoustu, dokumentace a napájecí kabel Kopírování a skenování Brother DCP-T720DW Díky kompaktnímu provedení je Brother DCP-T720DW schopná kopírovat, skenovat i tisknout a skvěle zastane téměř všechnu práci s dokumenty. Skener poskytne skenování do emailu, skenuje rychlostí 17 stran/min a to s rozlišením 1200 x 2400 DPI. Inkoustová tiskárna Brother DCP-T720DW pracuje s papíry o formátu A4, A5 a A6. K vložení čistých listů poslouží vstupní zásobník o kapacitě 150 listů. Potištěný papír sbírá výstupní zásobník na 50 listů papíru. Doporučené nejvyšší měsíční vytížení je u tiskárny Brother 2500 str./měsíc.

Produkt je výrobek značky Brother ,distribuovaný s EAN kódem 4977766807258.

Procházet zboží z kategorie Elektronika Brother, Tisk, kopírování, skenování a faxování Brother, Tiskárny, kopírky a faxy Brother.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Rozbaleno


Podobné zboží značky a kategorie

2 689,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Brother DCP-T720DW a další podobné zlevněné zboží z kategorie elektronika sleva, tisk, kopírování, skenování a faxování sleva, tiskárny, kopírky a faxy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Brother a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Brother najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Brother DCP-T720DW
Právě si prohlížíte...

5429,- Kč