článek

Stylové dámské čepice a klobouky pro rok 2020...


Pokrývka hlavy neodmyslitelně patří do zimního šatníku každé ženy. Připravili jsme výběr módních trendů čepic a klobouků, bez kterých se letošní zimu neobejdete...
(celý článek)

Pokrývka hlavy neodmyslitelně patří do zimního šatníku každé ženy. Připravili jsme výběr módních trendů čepic a klobouků, bez kterých se letošní zimu neobejdete....
Sdílejte obsah s přáteliPokrývka hlavy neodmyslitelně patří do zimního šatníku každé ženy. Připravili jsme výběr módních trendů čepic a klobouků, bez kterých se letošní zimu neobejdete.

Stylové klobouky


Elegantní klobouky, které se dají skvěle kombinovat také s casual outfitem jsou žhavým hitem letošní zimní sezóny 2020. Skvěle se dají kombinovat s kabáty, kožichy či koženou bundou. Módní dům Dior začal kloboukovou horečku jménem "bucket hat". Je to vlastně klobouk inspirovaný klasickým rybářským kloboukem, jen vypadá o dost lépe. Bucket hat vypadá výborně v mnoha kombinacích.

Francouzské barety


Dodají šmrnc každé ženě, obzvláště ty barevné. Barety působí velmi sofistikovaně a zároveň žensky. Hodí se naprosto ke všemu jak k vlněnému kabátu tak k teplákům. Nestárnoucí baret z kvalitního materiálu by rozhodně neměl chybět v šatníku každé ženy.

Čepice s bambulí


Není nic roztomilejšího než čepice s pořádnou bambulí. Tyto čepice už rozhodně nejsou známkou nevkusu, je tomu právě naopak. Nebojte se barev a trochu experimentujte. Existují také čepice, kde můžete bambuli libovolně oddělat a opět ji nasadit, podle vaší nálady. Čepice s bambulí krásně oživí každý outfit a dodá vám mladistvý fresh look.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu