Jellico Neckband Earphone bílé

Jellico Neckband Earphone bílé
Jellico Neckband Earphone bílé
Jellico Neckband Earphone bílé
Jellico Neckband Earphone bílé
319 319 1823
319,- Kč

Původní cena: 319,- Kč


Hodnocení:


Jellico Neckband Earphone bílé z kategorie elektronika, zvuk, zvukové komponenty, sluchátka a náhlavní soupravy, sluchátka, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Blueroad a budete spokojení s dodaným Jellico Neckband Earphone bílé .

Detailní informace

JELLICO Neckband Earphone bílé Sluchátka kolem krku jsou inovativním řešením, které se často používá hlavně při sportu a cestování. Sportovec nemusí zápasit s dlouhou šňůrou vedoucí do kapsy a ovládání se vyskytuje přímo u hlavy. Tyto sluchátka jsou bezkontaktní a lze se s nimi spárovat přes Bluetooth. Baterie zaručuje nerušený poslech hudby po dobu až 7 hodin před opětovným nabitím. Technické parametry:
Kapacita baterie: 7 hodin Voděodolné: ano Voděodolný standard: IPX-5 Bezkontaktní: ano Bluetooth: BT v5.0 Frekvence: 50 Hz – 20 000 Hz Hm...otnost: 409 g V balíčku: sluchátková sada, micro USB

Produkt je výrobek značky Jellico.

Procházet zboží z kategorie Elektronika Jellico, Zvuk Jellico, Zvukové komponenty Jellico, Sluchátka a náhlavní soupravy Jellico, Sluchátka Jellico.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 1 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Jellico Neckband Earphone bílé a další podobné zlevněné zboží z kategorie elektronika sleva, zvuk sleva, zvukové komponenty sleva, sluchátka a náhlavní soupravy sleva, sluchátka sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Jellico a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Jellico najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Jellico Neckband Earphone bílé
Právě si prohlížíte...

319,- Kč