Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g - 10% sleva

-10%
Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g
Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g
Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g
Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g
1 372 1 524 1114
1 372,- Kč

Původní cena: 1 524,- Kč


Hodnocení:


Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g z kategorie sport, outdoorové aktivity, rybaření, rybářské pruty, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Chytapust a budete spokojení s dodaným Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g .

Zlevněné zboží

Výjimečný teleskopický prut, ve kterém jsme skloubili kompaktní transportní rozměry se všemi požadavky kvalitního feederového prutu. Přesně tyto parametry v sobě nese LYCAN Telefeeder. Výjimečný teleskopický prut, ve kterém jsme skloubili kompaktní transportní rozměry se všemi požadavky kvalitního feederového prutu. Přesně tyto parametry v sobě nese LYCAN Telefeeder. Prut, jehož deviza spočívá zejména v minimalistických rozměrech při transportu. Jednotlivé segmenty jsou tvořeny kvalitním blankem, které po vysunutí vytvářejí perfektně pracující ...celek s parabolickou akcí. Prut je po celé délce zpevněný PowerWrap technologií, tedy dodatečným vinutím karbonu kolem blanku. To má za úkol navýšení pevnosti (ne však tuhosti) ale také odolnosti vůči mechanickému poškození, což se v praxi projeví mnohem vyšší životností. Sekundární výhodou této technologie je působivý strukturovaný povrch blanku, díky kterému prut nabývá jedinečný originální vzhled. Ten je zvýrazněn i na dotyk velmi příjemnou rukojetí z EVA pěny, která spolu s PowerWrap ovinem vytváří skvělý, protiskluzový povrch.Koncovka prutu je vyřešena designově velmi působivě a díky kónickému rozšíření se při nahazování v ruce drží velmi pohodlně. Jednotlivé díly jsou osazeny pevnými jednostopými očky, které dokonale vedou vlasec a přispívají ke snížení celkové hmotnosti prutu.Díky ideální vrhací zátěži je LYCAN Telefeeder opravdu univerzálním feederovým prutem, který potěší transportními rozměry, zajímavým designem a skvělou kvalitou za přijatelnou cenu.
Průměr blanku nad rukojetí: 13mm Počet oček (prut + špička): 4 + 5 Rukojeť: FullShrink Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 50cm Špičky: CarbonGlass- U-Light, Light, Medium

Produkt je výrobek značky Delphin ,distribuovaný s EAN kódem 8586018506434.

Procházet zboží z kategorie Sport Delphin, Outdoorové aktivity Delphin, Rybaření Delphin, Rybářské pruty Delphin.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, rybaření sleva, rybářské pruty sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Delphin a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Delphin najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Delphin Prut Lycan TeleFeeder + 3 špičky 330cm 80g
Právě si prohlížíte... - 10% sleva

1372,- Kč