Delphin Naviják Sharx 3T 3000 - 10% sleva

-10%
Delphin Naviják Sharx 3T 3000
Delphin Naviják Sharx 3T 3000
Delphin Naviják Sharx 3T 3000
Delphin Naviják Sharx 3T 3000
1 746 1 940 856
1 746,- Kč

Původní cena: 1 940,- Kč


Hodnocení:


Delphin Naviják Sharx 3T 3000 z kategorie sport, outdoorové aktivity, rybaření, rybářské navijáky, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Chytapust a budete spokojení s dodaným Delphin Naviják Sharx 3T 3000 .

Zlevněné zboží

Delphin SHARX je ideální partner pro náročné souboje, který překvapí svou silou a precizním chodem. Díky karbonovému tělu a odlehčené kovové cívce jsme minimalizovali hmotnost, ale díky použitým materiálům naviják neztrácí na pevnosti. Delphin SHARX je ideální partner pro náročné souboje, který překvapí svou silou a precizním chodem. Díky karbonovému tělu a odlehčené kovové cívce jsme minimalizovali hmotnost, ale díky použitým materiálům naviják neztrácí na pevnosti. Svými vlastnostmi je SHARX přímo předurčen k lovu na těžkou přívlač, zároveň v...šak nebude mít problém ani při lovu sumců na vábničku. Mechanismus uvnitř těla ukrývá převodový poměr 5.6:1, který společně se soustavou až 9+1 kuličkových ložisek zajišťuje tichý a plynulý chod.Naviják se již v základu prodává s karbonovými podložkami brzdy. Ty zajišťují ještě větší kvalitu, sílu brzdy a umožňují dokonalé dávkování brzdné síly přesně podle potřeby. Masivní kovová klika je postavena na SCREW-IN systému, což znamená, že matice pro upevnění kliky je umístěna přímo v těle navijáku, čímž dochází k minimalizaci jakékoli vůle. K pevnému a pohodlnému uchopení je klika osazena pogumovaným, velkým madlem, které usnadní zdolávání i těch nejbojovnějších úlovků. K navijáku SHARX lze dle potřeby dokoupit náhradní mělkou i hlubokou hliníkovou cívku. Decentní design s prvky připomínajícími žraločí čelisti přesvědčí každého lovce, že v rukou drží ten správný naviják na trofejní úlovky.
Kapacita základní cívky mm/m: 0.14/390, 0.18/235, 0.20/190

Produkt je výrobek značky Delphin ,distribuovaný s EAN kódem 8586018020183.

Procházet zboží z kategorie Sport Delphin, Outdoorové aktivity Delphin, Rybaření Delphin, Rybářské navijáky Delphin.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

2 003,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Delphin Naviják Sharx 3T 3000 a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, rybaření sleva, rybářské navijáky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Delphin a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Delphin najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Delphin Naviják Sharx 3T 3000
Právě si prohlížíte... - 10% sleva

1746,- Kč