Delphin Muškařská šňůra Flyrx - WF7-F / 100 FT - 10% sleva

-10%
Delphin Muškařská šňůra Flyrx - WF7-F / 100 FT
498 553 1214
498,- Kč

Původní cena: 553,- Kč


Hodnocení:


Delphin Muškařská šňůra Flyrx - WF7-F / 100 FT z kategorie sport, outdoorové aktivity, rybaření, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Chytapust a budete spokojení s dodaným Delphin Muškařská šňůra Flyrx - WF7-F / 100 FT .

Zlevněné zboží

Muškařská šňůra Delphin FLYRX je skvělou volbou pro všechny rybáře, kteří propadli lovu ryb pomocí královské disciplíny. Muškařská šňůra Delphin FLYRX je skvělou volbou pro všechny rybáře, kteří propadli lovu ryb pomocí královské disciplíny. Při navrhování této šňůry jsme využili naše dlouholeté zkušenosti, abychom přinesli šňůru se skvělými vlastnostmi a za přijatelnou cenu. Šňůra na hladině plave a díky tomu je s ní možné lovit různými způsoby na tekoucích i stojatých vodách. Šňůra je jednostranně zužována a tím je více zatížena v přední část...i. Díky posunutému těžišti je možné dosáhnout delších a přesnějších hodů, a tak umožňuje dopravit mušky přímo na stanoviště ryby bez větší námahy. Hladký povrch šňůry eliminuje tření v očkách při házení a při souboji s větší rybou a její odolný povrch zaručuje dlouhou životnost. Šňůra se vyznačuje nízkou pamětí, což umožňuje vždy dokonalý kontakt s nástrahou a dokonalou identifikaci záběru. Olivová barva působí přírodně a eliminuje rušivé vlivy na lovenou rybu. Šňůra je k dispozici v pěti hmotnostních kategoriích, kde nižší hmotnosti jsou vhodné pro lov na suchou a mokrou mušku na menších řekách a vyšší pro lov na jezerech, nebo při lovu dravých ryb pomocí streamerů a popperů. Muškařská šňůra Delphin FLYRX je skvělá univerzální šňůra vhodná pro úplné začátečníky ale i profesionální muškaře.

Produkt je výrobek značky Delphin ,distribuovaný s EAN kódem 8586018513210.

Procházet zboží z kategorie Sport Delphin, Outdoorové aktivity Delphin, Rybaření Delphin.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Delphin Muškařská šňůra Flyrx - WF7-F / 100 FT a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, rybaření sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Delphin a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Delphin najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Delphin Muškařská šňůra Flyrx - WF7-F / 100 FT
Právě si prohlížíte... - 10% sleva

498,- Kč