Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx - 10% sleva

-10%
Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx
Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx
Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx
Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx
698 775 565
698,- Kč

Původní cena: 775,- Kč


Hodnocení:


Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx z kategorie sport, outdoorové aktivity, rybaření, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Chytapust a budete spokojení s dodaným Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx .

Zlevněné zboží

Je osvědčený feederový tácek v novém poutavém závodním designu REAXE. Je osvědčený feederový tácek v novém poutavém závodním designu REAXE. Tác je primárně navržen jako příslušenství k feederovým křeslům a je opatřen univerzálním úchytem o průměru 25 mm. Samotný úchyt obsahuje vnitřní plastový konektor, který po sejmutí umožňuje uchycení k nohám o průměru 36 mm. Stejně tak je možné uchycení ke čtvercovým profilům o délce strany 19 mm. Díky této univerzálnosti lze tácek připevnit k většině standardně vyráběných křesel na trhu. Přestože je určen ...pro lov feederovou technikou, lze jej upevnit i k běžným kaprařským či jiným křeslům. FlatWORX je neocenitelným pomocníkem při tvorbě montáží, přípravě krmení nebo si na něj jednoduše uložíte potřebné komponenty k lovu, které tak budou vždy doslova pod rukou. Vyvýšené okraje po celém obvodu zamezí pádu drobností na zem. Rohy tácku jsou zaoblené, díky čemuž nedojde k možnému nepříjemnému zranění, které by hrozilo při ostrých rozích. V každém z rohů je navíc několik dírek. Máte tak jistotu, že během deště nebo v případě rozlití na tácku tekutina nezůstane, ale spolehlivě odteče bez nutnosti demontáže tácku z křesla. FlatWORX je jednoduše univerzální pomocník, díky kterému budete u vody pohotovější a potřebné věci budete mít vždy po ruce.

Produkt je výrobek značky Delphin ,distribuovaný s EAN kódem 8586018514132.

Procházet zboží z kategorie Sport Delphin, Outdoorové aktivity Delphin, Rybaření Delphin.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, rybaření sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Delphin a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Delphin najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Delphin Feederový tácek Reaxe FlatWorx
Právě si prohlížíte... - 10% sleva

698,- Kč