Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - se 2 finiši - 784 Rouge Rose 3,5 g - 20% sleva

-20%
Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - se 2 finiši - 784 Rouge Rose 3,5 g
1 064 1 330 1482
1 064,- Kč

Původní cena: 1 330,- Kč


Hodnocení:


Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - se 2 finiši - 784 Rouge Rose 3,5 g z kategorie zdraví a krása, osobní péče, kosmetika, make-up, make-up na rty, rtěnky, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Fann a budete spokojení s dodaným Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - se 2 finiši - 784 Rouge Rose 3,5 g .

Zlevněné zboží

Rouge Dior, ikonická rtěnka od značky Dior, je ukryta v novém magnetickém pouzdře s moderním designem. Rtěnka, která má ještě víc couture barvy než kdy dřív, nabízí dlouhotrvající nošení a 24h* pohodlí, to všechno díky čisté** receptuře obohacené o květinové pečující ingredience.Rtěnka Rouge Dior odhaluje řadu stále rozmanitějších odstínů, jež splní všechna přání týkající se jemného i výrazného líčení. Odstíny jsou k dostání ve dvou finiších: sametovém a saténovém. Sametový zanechává rty plné, hebké a matné, saténový pak díky krémové textuře kr...ásně rozzářené.Rouge Dior, základní make-up produkt z dílny módního domu Dior, odhaluje jedinečnou krásu každé ženy.* Vlastní hodnocení 31 subjektů.** Další informace naleznete na webových stránkách značky Dior v sekci „Charta odpovědného složení". Použití: 1. Hydratujte rty pomocí balzámu Rouge Dior. Než na ně aplikujete rtěnku, přebytečné množství balzámu odstraňte ubrouskem.2. Použijte konturovací tužku Rouge Dior.3. Na závěr naneste rtěnku Rouge Dior od středu rtů směrem ven.

Produkt je výrobek značky Dior ,distribuovaný s EAN kódem 3348901658492.

Procházet zboží z kategorie Zdraví a krása Dior, Osobní péče Dior, Kosmetika Dior, Make-up Dior, Make-up na rty Dior, Rtěnky Dior.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - se 2 finiši - 784 Rouge Rose 3,5 g a další podobné zlevněné zboží z kategorie zdraví a krása sleva, osobní péče sleva, kosmetika sleva, make-up sleva, make-up na rty sleva, rtěnky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Dior a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Dior najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Dior Rouge Dior Velvet dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - se 2 finiši - 784 Rouge Rose 3,5 g
Právě si prohlížíte... - 20% sleva

1064,- Kč