German Závitová přechodka / 28 mm x 1" / měď

German Závitová přechodka / 28 mm x 1
399 399 1708
399,- Kč

Původní cena: 399,- Kč


Hodnocení:


German Závitová přechodka / 28 mm x 1" / měď z kategorie kutilství a řemeslo, nástroje a nářadí – příslušenství, příslušenství k pilám, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ema Home a budete spokojení s dodaným German Závitová přechodka / 28 mm x 1" / měď .

Detailní informace

Závitová přechodka / 28 mm x 1" / měď Lisovaná měděná přechodová objímka je ideální pro instalaci na vodovodní a topné systémy. Lze ji použít ke snadnému spojení vodovodních trubek. Lisovaná tvarovka splňuje všechny potřebné požadavky pro potrubí pitné vody a topení a na potrubí se monutje pomocí lisovacího nástroje. Spojení je utěsněno těsnicím kroužkem (O-kroužkem), který je umístěn v drážce, jež je k tomuto účelu připravena. Parametry Vyrobeno z mědi Vnější závit 1" Průměr 28 mm Hmotnost 0,14 kg Hmotnost balení cca 0,3 kg Obsah balení Závito...vá přechodka / 28 mm x 1" / měď

Produkt je výrobek značky German ,distribuovaný s EAN kódem 4007111147491.

Procházet zboží z kategorie Kutilství a řemeslo German, Nástroje a nářadí – příslušenství German, Příslušenství k pilám German.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 0.3 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

German Závitová přechodka / 28 mm x 1" / měď a další podobné zlevněné zboží z kategorie kutilství a řemeslo sleva, nástroje a nářadí – příslušenství sleva, příslušenství k pilám sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce German a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku German najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

German Závitová přechodka / 28 mm x 1" / měď
Právě si prohlížíte...

399,- Kč