Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L

Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L
299 299 50
299,- Kč

Původní cena: 299,- Kč


Hodnocení:


Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, kapaliny do vozidel, převodový olej, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L .

Detailní informace

Převodový olej Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L:Starý olej již dosloužil a potřebujete jej ve vašem vozidle vyměnit za nový? V takovém případě vyzkoušejte převodový olej LIQUI MOLY. V balení naleznete 1 l. Klíčové vlastnosti převodového oleje Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L Převodový olej LIQUI MOLY se stará o odvádění tepla a ochranu převodovky V jednom balení naleznete 1 l oleje do převodovky LIQUI MOLY

Produkt je výrobek značky Liqui Moly ,distribuovaný s EAN kódem 4100420010439.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Liqui Moly, Díly a příslušenství vozidel Liqui Moly, Údržba a výzdoba motorových vozidel Liqui Moly, Kapaliny do vozidel Liqui Moly, Převodový olej Liqui Moly.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, kapaliny do vozidel sleva, převodový olej sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Liqui Moly a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Liqui Moly najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Liqui Moly Převodový olej ATF III 1 L
Právě si prohlížíte...

299,- Kč