Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new

BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new z kategorie dům a zahrada, domácí spotřebiče, prací zařízení, pračky, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new .

Detailní informace

Pračka BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new:Rádi byste si pořídili novou pračku? Pak vás zajisté osloví chytrá pračka BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new s plněním zepředu. Podle hloubky 49,6 cm ji řadíme mezi tzv. slim pračky, tudíž vám ušetří hodně prostoru. Šířka nabízeného výrobku je 60 cm. Pračka BEKO spadá do energetické kategorie A. Vnitřní prostor pračky je vhodný až pro 7 kg prádla. Nejvyšší otáčky při odstřeďování dosáhnou hodnot 1400 ot/min. Přehledný displej, který naleznete na čelní straně pračky, vám bude oznamovat aktuální stav či nasta...vení. Díky invertorovému motoru je její chod tichý, bez vibrací a pohonné ústrojí bude mít dlouhou životnost. Zásadní vlastnosti parní pračky BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new Chytrá pračka BEKO vybavena předním plněním Energetická třída A Buben pračky vám nabídne kapacitu až pro 7 kg Označení úzká značí, že hloubka nepřesáhne 49,6 cm Výrobce vytvořil pračku s hospodárným invertorovým motorem Rychlý program pro prací cyklus Hmotnost pračky BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new: 63 kg Barva: bílá Pračka BEKO vás ohromí dalšími užitečnými funkcemi i technologiemi Pračka BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new umí mnohem více než jen obyčejné praní a ždímání. Jestliže nemáte rádi žehlení, bude pro vás ideální pračka s parním programem. Ten se postará o odstranění alergenů i odolných skvrn, a prádlo bude dokonale načechrané a provoněné. Rychlý program přijde vhod těm, kteří potřebují mít vyprané prádlo co nejdřív. Výrobek patří mezi tzv. chytré pračky. SMART pračku hravě propojíte s chytrým mobilním telefonem či tabletem, a tak ji můžete na dálku třeba zapnout či změnit prací program. Stačí si pouze stáhnout aplikaci. Využívat všechny dostupné funkce umožňuje propojení s aplikací pomocí Bluetooth. Údaje uváděné na energetickém štítku praček: V záhlaví je uveden výrobce a model pračky Škála energetických tříd (vlevo), konkrétní energetická třída spotřebiče (vpravo) kWh/annum: roční spotřeba energie, odpovídá 100 cyklům ročně Kg: kapacita prádla eco (40/60) základního programu Čas: délka základního eco (40/60) programu v h:min Litry: spotřeba vody na základní eco program (40/60) Účinnost odstřeďování: známka A je nejlepší, G je nejhorší - udává, kolik vody po ždímání v prádle zůstane. dB: úroveň hluku šířeného vzduchem vyjádřená v dB(A) a třída emisí hluku šířeného vzduchem __________________________________________________________________ Všechny dosažené hodnoty (kromě hlučnosti) musí uvedeným odpovídat nebo být maximálně o 10 % vyšší. Maximální hlučnost přitom nesmí být překročena.

Produkt je výrobek značky Beko ,distribuovaný s EAN kódem 8690842583025.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Beko, Domácí spotřebiče Beko, Prací zařízení Beko, Pračky Beko.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

8 089,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, domácí spotřebiče sleva, prací zařízení sleva, pračky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Beko a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Beko najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

BEKO Beyond B3WFU57413WCSHWG new
Právě si prohlížíte...

6149,- Kč