článek

Podzimu vévodí svetry


Ať už krátké, dlouhé, slabé nebo huňaté, svetry prostě k podzimu neodmyslitelně ..
(celý článek)

Ať už krátké, dlouhé, slabé nebo huňaté, svetry prostě k podzimu neodmyslitelně ...
Sdílejte obsah s přáteliAť už krátké, dlouhé, slabé nebo huňaté, svetry prostě k podzimu neodmyslitelně patří. Letošní sezóna jich bude, stejně jako ta loňská, plná. Svetr jako módní a zároveň praktický kus oblečení nemůže chybět ani ve vašem šatníku. V módě je tolik různých stylů, že jistě snadno najdete ten nejvhodnější pro vás.

Jaké varianty se nabízejí?


V kurzu jsou letos dlouhé cardigany, ponča, roláky i úplná klasika. Výběr je opravdu široký a při výběru se můžete klidně řídit vlastním pohodlím bez toho abyste se museli ohlížet na poslední módní trend. Vyberte si prostě takový kousek, ve kterém si budete připadat stylově a zároveň pohodlně.

Barvy


Letos letí hlavně výrazné podzimní barvy, zejména oranžová a červená, kterým konkuruje v nabídce sytě růžová. Pokud toto není zrovna váš styl, můžete s klidným svědomím sáhnout i po tmavých odstínech modré a zelené, které k nám pomalu proudí z přehlídkových mol. Ani černá nezůstává out. Jednoduchý černý cardigan či hladký svetr si sedne s mnoha kusy vašeho šatníku. Pro jemné povahy zůstávají i letos v nabídce svetry ve světlých odstínech.

Vzory


Geometrickým vzorům stále více konkurují konkrétní vyobrazení, ale proužkům jejich výsadní postavení na těchto svršcích prostě nemůžeme odepřít. Oblíbené jsou zejména hladké pruhované svetry a roláky. Některé z nich jsme si oblíbily zejména pro jejich schopnost opticky vytvarovat naše křivky. Mezi oblíbenými motivy zůstávají stálicí norské vzory a bránit se nemusíte ani jednoduchým květinovým ornamentům.

Kde vybírat


Z nepřeberného množství variant můžete již nyní vybírat v obchodních domech nebo v e-shopech. Na dobrodružné povahy čekají neotřelé kousky v secondhandech a tvůrčí duše s šikovnými ručičkami se mohou do výroby svetru podle vlastního vkusu pustit ještě dnes. Ať už patříte do kteréhokoliv skupiny, užijte si podzimní svetrovou sezónu všemi doušky.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie: Oblečení a móda

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Další zboží Podzimu vévodí svetry.