Lalique Amethyst Eclat parfemová voda 100ml - 40% sleva

-40%
Lalique Amethyst Eclat parfemová voda 100ml
1 650 2 750 399
1 650,- Kč

Původní cena: 2 750,- Kč


Hodnocení:


Lalique Amethyst Eclat parfemová voda 100ml z kategorie zdraví a krása, osobní péče, kosmetika, parfémy a kolínské vody, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Fann a budete spokojení s dodaným Lalique Amethyst Eclat parfemová voda 100ml .

Zlevněné zboží

LALIQUE Amethyst Éclat to je svěží, jiskřivá kombinace květin a ovoce. Tato sofistikovaná vůně Vás zahalí do harmonického, květinového závoje, který je výrazný, ale zároveň lehký a čistý. Parfém byl inspirován luxusní kolekcí koupelových doplňků "Épines" z roku 1913, jejichž autorem byl zakladatel značky francouzský umělec René Lalique. Vůně oplývající tóny malin, borůvek, pivoněk a dalších plodů a květin vypráví příběh o lásce k přírodě, kterou byl René Lalique vždy okouzlen. Flakónu vůně dominuje motiv pivoňky, který se promítá ve veškeré jeh...o tvorbě, ať už parfémů, skla, sošek či dalších dekorací ve stylu Art Deco. Pivoňka, v Číně považovaná za královnu květin, je symbolem bohatství, prestiže, krásy a lásky. Omamné tóny maliny, černého rybízu a borůvky se vinou a proklouzávají touto dámskou vůní, stejně jako zralé lesní plody překypující lahodnou šťávou. Vstupte do zahrady LALIQUE a nechte se hýčkat v jejím náruči.

Produkt je výrobek značky Lalique ,distribuovaný s EAN kódem 7640111501466.

Procházet zboží z kategorie Zdraví a krása Lalique, Osobní péče Lalique, Kosmetika Lalique, Parfémy a kolínské vody Lalique.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

742,- Kč
711,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Lalique Amethyst Eclat parfemová voda 100ml a další podobné zlevněné zboží z kategorie zdraví a krása sleva, osobní péče sleva, kosmetika sleva, parfémy a kolínské vody sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Lalique a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Lalique najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Lalique Amethyst Eclat parfemová voda 100ml
Právě si prohlížíte... - 40% sleva

1650,- Kč