GUMP - Psí diář

GUMP - Psí diář
299 299 1052
299,- Kč

Původní cena: 299,- Kč


Hodnocení:


GUMP - Psí diář z kategorie kancelářské potřeby, obecné kancelářské potřeby, papírové výrobky, papírnictví, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným GUMP - Psí diář .

Detailní informace

Gumpa milují děti i dospělý. A nyní vám může stát po boku doslova každý den. Připravili jsme pro všechny pejskaře unikátní Gumpův psí diář. Je nedatovaný, takže s ním můžete začít doslova jakýkoliv den v roce. Najdete v něm dostatek místa na poznámky, ale taktéž seznam psích svátků, prostor na záznam očkování či jedinečný psí horoskop.

Produkt je výrobek značky Naše Nakladatelství ,distribuovaný s EAN kódem 0764460192575.

Procházet zboží z kategorie Kancelářské potřeby Naše Nakladatelství, Obecné kancelářské potřeby Naše Nakladatelství, Papírové výrobky Naše Nakladatelství, Papírnictví Naše Nakladatelství.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

GUMP - Psí diář a další podobné zlevněné zboží z kategorie kancelářské potřeby sleva, obecné kancelářské potřeby sleva, papírové výrobky sleva, papírnictví sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Naše Nakladatelství a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Naše Nakladatelství najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

GUMP - Psí diář
Právě si prohlížíte...

299,- Kč