Mr&Mrs Fragrance Cesare Vanilla Box - vůně do auta

Mr&Mrs Fragrance Cesare Vanilla Box - vůně do auta
161 161 504
161,- Kč

Původní cena: 161,- Kč


Hodnocení:


Mr&Mrs Fragrance Cesare Vanilla Box - vůně do auta z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, automobilové dekorace, osvěžovače vzduchu do aut, se slevou kupte přes Chci.cz.

VivantisZískejte tento produkt se slevou z obchodu Vivantis a budete spokojení s dodaným Mr&Mrs Fragrance Cesare Vanilla Box - vůně do auta .

Detailní informace

Panáček Cesare Vanilla obsahuje speciální esenciální oleje, které provoní váš vůz po dobu až 3 měsíců. Bojuje s nepříjemnými pachy, jako je například kouř z cigaret a příjemně osvěží vzduch. Neobsahuje alkohol. Panáčka stačí zavěsit ručičkama do ventilátoru auta.

Produkt je výrobek značky Mr&mrs Fragrance ,distribuovaný s EAN kódem 8034049928089.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Mr&mrs Fragrance, Díly a příslušenství vozidel Mr&mrs Fragrance, Údržba a výzdoba motorových vozidel Mr&mrs Fragrance, Automobilové dekorace Mr&mrs Fragrance, Osvěžovače vzduchu do aut Mr&mrs Fragrance.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Styl: Univerzál
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Mr&Mrs Fragrance Cesare Vanilla Box - vůně do auta a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, automobilové dekorace sleva, osvěžovače vzduchu do aut sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Mr&mrs Fragrance a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Mr&mrs Fragrance najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Mr&Mrs Fragrance Cesare Vanilla Box - vůně do auta
Právě si prohlížíte...

161,- Kč