VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet P

VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet  P
2 184 2 184 1885
2 184,- Kč

Původní cena: 2 184,- Kč


Hodnocení:


VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet P z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet P .

Detailní informace

Zadní světlo VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet (prvovýroba) P:Světla řadíme k základním částem vozidla. Zadní světlo VALEO ocení zejména účastníci silničního provozu. Tento model můžete umístit pouze na pravou stranu vozidla. Vyrobeno je přímo pro vůz VW TOURAN (5T1) (MPV) [05/15-]. Základní přednosti zadního světla VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet (prvovýroba) P Lze nainstalovat jen na pravou stranu auta Zadní světlo VALEO pasuje na vůz VW TOURAN (5T1) (MPV) [05/15-]

Produkt je výrobek značky Valeo ,distribuovaný s EAN kódem 3276420470489.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Valeo, Díly a příslušenství vozidel Valeo, Díly motorových vozidel Valeo, Osvětlení motorových vozidel Valeo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet P a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Valeo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Valeo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnitřní komplet P
Právě si prohlížíte...

2184,- Kč