VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet L

VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet  L
4 219 4 219 1887
4 219,- Kč

Původní cena: 4 219,- Kč


Hodnocení:


VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet L .

Detailní informace

Zadní světlo VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet (prvovýroba) L:Světla počítáme mezi základní prvky vozidla. Zadní světlo VALEO ocení zejména účastníci silničního provozu. Tímto modelem může disponovat pouze levá strana vozidla. Vyrobeno je přímo pro vůz VW TOURAN (5T1) (MPV) [05/15-]. Pro svícení využívá oblíbenou LED technologii s velmi slušnou intenzitou. Zajímavé parametry zadního světla VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet (prvovýroba) L Instalace možná na levou stranu auta Zadní světlo VALEO je upraveno pro vů...z VW TOURAN (5T1) (MPV) [05/15-] Funguje na principu LED

Produkt je výrobek značky Valeo ,distribuovaný s EAN kódem 3276420470519.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Valeo, Díly a příslušenství vozidel Valeo, Díly motorových vozidel Valeo, Osvětlení motorových vozidel Valeo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Valeo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Valeo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

VALEO VW TOURAN 15- zad. světlo vnější LED komplet L
Právě si prohlížíte...

4219,- Kč