VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet L

VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet  L
2 458 2 458 1807
2 458,- Kč

Původní cena: 2 458,- Kč


Hodnocení:


VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet L .

Detailní informace

Zadní světlo VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet (prvovýroba) L:Světla nemohou chybět u žádného vozidla. Zadní světlo VALEO bude skvělým výstražným znamením pro ostatní řidiče. Tento model můžete umístit pouze na levou stranu vozidla. Montáž je možná konkrétně na vůz VW GOLF SPORTSVAN (AM1) (HATCHBACK) [02/14-]. Rozhodující přednosti zadního světla VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet (prvovýroba) L Je určeno pro levou stranu vozidla Zadní světlo VALEO pasuje na vůz VW GOLF SPORTSVAN (AM1) (HATCHBACK) [02/14...-]

Produkt je výrobek značky Valeo ,distribuovaný s EAN kódem 3276420453826.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Valeo, Díly a příslušenství vozidel Valeo, Díly motorových vozidel Valeo, Osvětlení motorových vozidel Valeo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Valeo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Valeo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

VALEO VW GOLF SPORTSVAN 14- zad. světlo vnější komplet L
Právě si prohlížíte...

2458,- Kč