VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P

VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P
3 229 3 229 1743
3 229,- Kč

Původní cena: 3 229,- Kč


Hodnocení:


VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P .

Detailní informace

Zadní světlo VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P:Světla jsou nedílnou součástí všech vozidel. Zadní světlo VALEO vám zaručí viditelnost na silnici. Místo pro umístění tohoto modelu je vždy pouze na pravé straně vozidla. Je připraveno k instalaci do automobilu VW GOLF PLUS (5M1, 521) (HATCHBACK) [01/05-12/13]. Jeho vlastnosti udává LED technologie s ideální intenzitou. Zásadní vlastnosti zadního světla VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P Slouží k instalaci pouze na pravou stranu vozidla Zadní světlo VA...LEO poslouží pro vůz VW GOLF PLUS (5M1, 521) (HATCHBACK) [01/05-12/13] Velmi oblíbená LED technologie

Produkt je výrobek značky Valeo ,distribuovaný s EAN kódem 3276420889120.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Valeo, Díly a příslušenství vozidel Valeo, Díly motorových vozidel Valeo, Osvětlení motorových vozidel Valeo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Valeo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Valeo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

VALEO VW GOLF PLUS 05- zad. světlo vnější komplet LED , P
Právě si prohlížíte...

3229,- Kč