VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet P

VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet  P
2 337 2 337 726
2 337,- Kč

Původní cena: 2 337,- Kč


Hodnocení:


VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet P z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet P .

Detailní informace

Zadní světlo VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet (prvovýroba) P:Světla nechybí žádnému vozidlu. Zadní světlo VALEO patří k nezbytným bezpečnostním prvkům každého vozidla. Tento konkrétní model se dá instalovat pouze na pravou stranu vozidla. Je zhotoveno pro vůz SKODA KODIAQ (NS7) (SUV) [10/16-]. Klíčové přednosti zadního světla VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet (prvovýroba) P Instalace možná na pravou stranu auta Zadní světlo VALEO pasuje na vůz SKODA KODIAQ (NS7) (SUV) [10/16-]

Produkt je výrobek značky Valeo ,distribuovaný s EAN kódem 3276420471400.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Valeo, Díly a příslušenství vozidel Valeo, Díly motorových vozidel Valeo, Osvětlení motorových vozidel Valeo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet P a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Valeo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Valeo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnitřní komplet P
Právě si prohlížíte...

2337,- Kč