VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet L

VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet  L
3 469 3 469 582
3 469,- Kč

Původní cena: 3 469,- Kč


Hodnocení:


VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet L .

Detailní informace

Zadní světlo VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet (prvovýroba) L:Světla řadíme k základním částem vozidla. Zadní světlo VALEO bude sloužit jako bezpečnostní informace pro ostatní řidiče. Místo pro umístění tohoto modelu je vždy pouze na levé straně vozidla. Je zhotoveno pro vůz SKODA KODIAQ (NS7) (SUV) [10/16-]. Nejdůležitější parametry zadního světla VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet (prvovýroba) L Umístíte jen na levou stranu auta Zadní světlo VALEO pasuje na vůz SKODA KODIAQ (NS7) (SUV) [10/16-]

Produkt je výrobek značky Valeo ,distribuovaný s EAN kódem 3276420471370.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Valeo, Díly a příslušenství vozidel Valeo, Díly motorových vozidel Valeo, Osvětlení motorových vozidel Valeo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Rozbaleno


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Valeo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Valeo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

VALEO ŠKODA KODIAQ 16- zad. světlo vnější komplet L
Právě si prohlížíte...

3469,- Kč