VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet L

VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet  L
1 022 1 022 752
1 022,- Kč

Původní cena: 1 022,- Kč


Hodnocení:


VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet L .

Detailní informace

Zadní světlo VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet (prvovýroba) L:Světla počítáme mezi základní prvky vozidla. Zadní světlo VALEO ocení zejména účastníci silničního provozu. Pouze levá strana vozidla může posloužit pro umístění tohoto modelu. Je vhodné na vůz CITROËN C3 Picasso (MPV) [02/09-]. Důležité vlastnosti zadního světla VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet (prvovýroba) L Instalace možná na levou stranu auta Zadní světlo VALEO pasuje na vůz CITROËN C3 Picasso (MPV) [02/09-]

Produkt je výrobek značky Valeo ,distribuovaný s EAN kódem 3276420439424.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Valeo, Díly a příslušenství vozidel Valeo, Díly motorových vozidel Valeo, Osvětlení motorových vozidel Valeo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Valeo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Valeo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

VALEO CITROEN C3, 09- zad. mlhovka do nárazníku komplet L
Právě si prohlížíte...

1022,- Kč