PIAA LP530 89mm

PIAA LP530 89mm
6 990 6 990 1939
6 990,- Kč

Původní cena: 6 990,- Kč


Hodnocení:


PIAA LP530 89mm z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným PIAA LP530 89mm .

Detailní informace

Přídavné dálkové světlo PIAA LP530 89mm:
Přídavné LED světlomety PIAA LP530 v klasickém kulatém provedení se stanou nejen stylovým doplňkem k vašemu off-roadu či motocyklu, ale také jsou funkčním příslušenstvím. Průměr světlometu je 89 mm, přičemž světlomet je osazen dvěma LED o výkonu 3 W. Světelný výkon je umocněný použitím technologie RFT, která využívá odrazu světla ke zvýšení účinnosti svícení. Tělo světlometu je zhotoveno z vysoce odolného kovu a polykarbonátu. Tato kombinace chrání před poškozením a také vnějšími vlivy, jako je déšť... či sníh. Světlomety lze umístit nejen na automobil, ale také na čtyřkolku. 
Klíčové vlastnosti LED světlomety PIAA LP530Balení obsahuje dva světlometyStylový kulatý tvar hodící se na každý off-road2 × 3W LED zajišťující dostatečný světelný výkonTechnologie RFT zvyšující efektivitu svícení díky odrazu světlaOdolné tělo zhotovené z kovu a polykarbonátuLze umístit také na čtyřkolku a motocyklZákladní parametry:Teplota světla 6000 KPrůměr světlometu: 89 mm (včetně držáku je výška 90 mm)Obsah balení: dva světlomety, kompletní kabeláž s relé, pojistkou, spínačem opatřeným logem PIAA a krycí mřížkyDržák pro uchycení světlometů je součástí balení

Produkt je výrobek značky Piaa ,distribuovaný s EAN kódem 4960311021421.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Piaa, Díly a příslušenství vozidel Piaa, Díly motorových vozidel Piaa, Osvětlení motorových vozidel Piaa.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

PIAA LP530 89mm a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Piaa a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Piaa najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

PIAA LP530 89mm
Právě si prohlížíte...

6990,- Kč