MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED P

MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED  P
4 576 4 576 757
4 576,- Kč

Původní cena: 4 576,- Kč


Hodnocení:


MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED P z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED P .

Detailní informace

Zadní světlo MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED (Variant) Highline
(prvovýroba) P:Světla se řadí mezi základní prvky vozidla. Zadní světlo MAGNETI MARELLI je důležitým bezpečnostním prvkem účastníků silničního provozu. Umístění tohoto modelu je možné jen na pravou stranu vašeho vozidla. Nainstalujete jej na vůz VW PASSAT (3G2) (SEDAN) [08/14-], PASSAT ALLTRACK (3G5) (KOMBI) [05/15-] a PASSAT Variant (3G5) (KOMBI) [08/14-]. Svícení zajišťuje LED technologie s velmi dobrou intenzitou. Nejdůležitější parametry zadní...ho světla MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED (Variant) Highline
(prvovýroba) P Instalace možná na pravou stranu auta Zadní světlo MAGNETI MARELLI je upraveno pro vůz VW PASSAT (3G2) (SEDAN) [08/14-], PASSAT ALLTRACK (3G5) (KOMBI) [05/15-] a PASSAT Variant (3G5) (KOMBI) [08/14-] Velmi oblíbená LED technologie

Produkt je výrobek značky Magneti Marelli ,distribuovaný s EAN kódem 8001063775760.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Magneti Marelli, Díly a příslušenství vozidel Magneti Marelli, Díly motorových vozidel Magneti Marelli, Osvětlení motorových vozidel Magneti Marelli.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED P a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Magneti Marelli a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Magneti Marelli najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED P
Právě si prohlížíte...

4576,- Kč