MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED L

MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED  L
4 576 4 576 810
4 576,- Kč

Původní cena: 4 576,- Kč


Hodnocení:


MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED L .

Detailní informace

Zadní světlo MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED (Variant) Highline
(prvovýroba) L:Světla patří mezi základní části vozidla.
Zadní světlo MAGNETI MARELLI vám zaručí viditelnost na silnici. S tímto modelem světla počítejte pouze pro levou stranu auta. Je určeno přímo pro vůz VW PASSAT (3G2) (SEDAN) [08/14-], PASSAT ALLTRACK (3G5) (KOMBI) [05/15-] a PASSAT Variant (3G5) (KOMBI) [08/14-]. Pro svícení využívá oblíbenou LED technologii s velmi dobrou intenzitou. Základní přednosti zadního světla MAGNETI MARELLI VW... PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED (Variant) Highline
(prvovýroba) L Lze namontovat na levou stranu auta Zadní světlo MAGNETI MARELLI slouží pro vůz VW PASSAT (3G2) (SEDAN) [08/14-], PASSAT ALLTRACK (3G5) (KOMBI) [05/15-] a PASSAT Variant (3G5) (KOMBI) [08/14-] Svícení zajišťuje LED technologie

Produkt je výrobek značky Magneti Marelli ,distribuovaný s EAN kódem 8001063842158.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Magneti Marelli, Díly a příslušenství vozidel Magneti Marelli, Díly motorových vozidel Magneti Marelli, Osvětlení motorových vozidel Magneti Marelli.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Magneti Marelli a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Magneti Marelli najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

MAGNETI MARELLI VW PASSAT 14- zad. světlo komplet vnitřní LED L
Právě si prohlížíte...

4576,- Kč