MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo , L

MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo  , L
1 906 1 906 1022
1 906,- Kč

Původní cena: 1 906,- Kč


Hodnocení:


MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo , L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo , L .

Detailní informace

Zadní světlo MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo (bez obj.) , L:Světly disponuje každé vozidlo. Zadní světlo MAGNETI MARELLI je nejdůležitějším bezpečnostním prvkem na automobilu. Umístění tohoto modelu je možné jen na levou stranu vašeho vozidla. Vyrobeno je přímo pro vůz SEAT ALTEA (5P1) (MPV) [03/04-] a ALTEA XL (5P5, 5P8) (MPV) [10/06-]. Hlavní přednosti zadního světla MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo (bez obj.) , L Lze nainstalovat jen na levou stranu auta Zadní světlo MAGNETI MARELLI pasuje na vůz SEAT ALTEA (5P1) (MPV) [...03/04-] a ALTEA XL (5P5, 5P8) (MPV) [10/06-]

Produkt je výrobek značky Magneti Marelli ,distribuovaný s EAN kódem 8001063304496.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Magneti Marelli, Díly a příslušenství vozidel Magneti Marelli, Díly motorových vozidel Magneti Marelli, Osvětlení motorových vozidel Magneti Marelli.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo , L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Magneti Marelli a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Magneti Marelli najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. světlo , L
Právě si prohlížíte...

1906,- Kč