MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku L

MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku  L
639 639 1803
639,- Kč

Původní cena: 639,- Kč


Hodnocení:


MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku L z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku L .

Detailní informace

Zadní světlo MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku (bez obj.) s odrazkou (ne XL) L:Světla patří mezi základní části vozidla.
Zadní světlo MAGNETI MARELLI ocení zejména účastníci silničního provozu. Tento model můžete umístit pouze na levou stranu vozidla. Je určeno přímo pro vůz SEAT ALTEA (5P1) (MPV) [03/04-] a ALTEA XL (5P5, 5P8) (MPV) [10/06-]. Klíčové parametry zadního světla MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku (bez obj.) s odrazkou (ne XL) L Lze namontovat na levou stranu auta Zadní světlo MAGNE...TI MARELLI je vhodné pro vůz SEAT ALTEA (5P1) (MPV) [03/04-] a ALTEA XL (5P5, 5P8) (MPV) [10/06-]

Produkt je výrobek značky Magneti Marelli ,distribuovaný s EAN kódem 8001063304557.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Magneti Marelli, Díly a příslušenství vozidel Magneti Marelli, Díly motorových vozidel Magneti Marelli, Osvětlení motorových vozidel Magneti Marelli.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku L a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Magneti Marelli a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Magneti Marelli najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

MAGNETI MARELLI SEAT Altea 04- zad. mlhovka do nárazníku L
Právě si prohlížíte...

639,- Kč