MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P

MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P
5 162 5 162 845
5 162,- Kč

Původní cena: 5 162,- Kč


Hodnocení:


MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, díly motorových vozidel, osvětlení motorových vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P .

Detailní informace

Zadní světlo MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P:Světla patří k základní výbavě vozidla. Zadní světlo MAGNETI MARELLI bude skvělým výstražným znamením pro ostatní řidiče. Tento model můžete umístit pouze na pravou stranu vozidla. Vyrobeno je přímo pro vůz AUDI A4 (8W2, B9) (SEDAN) [05/15-] a A4 Avant (8W5, B9) (KOMBI) [08/15-]. Svítí na základě technologie LED s velmi příjemnou intenzitou. Důležité přednosti zadního světla MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P Lze namontovat na pra...vou stranu auta Zadní světlo MAGNETI MARELLI je vhodné pro vůz AUDI A4 (8W2, B9) (SEDAN) [05/15-] a A4 Avant (8W5, B9) (KOMBI) [08/15-] Velmi oblíbená LED technologie

Produkt je výrobek značky Magneti Marelli ,distribuovaný s EAN kódem 8001063896434.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Magneti Marelli, Díly a příslušenství vozidel Magneti Marelli, Díly motorových vozidel Magneti Marelli, Osvětlení motorových vozidel Magneti Marelli.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, díly motorových vozidel sleva, osvětlení motorových vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Magneti Marelli a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Magneti Marelli najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

MAGNETI MARELLI AUDI A4 15- zad. světlo LED komplet vnější Kombi , P
Právě si prohlížíte...

5162,- Kč