Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94

Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94
Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94
Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94
Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94
370 370 734
370,- Kč

Původní cena: 370,- Kč


Hodnocení:


Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94 z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské nástroje a vybavení, kuchyňské pořadače, organizéry do kuchyňské linky, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Dekorhome a budete spokojení s dodaným Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94 .

Detailní informace

Moderní kuchyňská sestava JULIA nabízí velké množství komponentů v provensálském stylu. Kuchyň s tímto krásným ženským jménem se postará o to, že pečení a vaření se pro vás stane závislostí. Moderní vzhled zaručuje barevné provedení ve dvou variantách: bílá / světle šedá a bílá / tmavě šedá.Korpus skříněk je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF. Dávku elegance přinášejí kovové úchyty v provedení matný chrom. Pracovní deska na spodních skříňkách není součástí. Je možné si doobjednat pracovní desku v provedení gold craft oak o tloušťce 38 ...mm. Spodní sokl na myčku 45 JULIA TYP 94. Využíván zejména na uzavření spodní části kuchyňské linky. Estetické a účelné těsnění.Barva: bíláMateriál: DTD laminovaná Rozměry: šířka: 45 cmhloubka: 1,6 cmvýška: 9 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost: 1 kgDodáváno v demontu.,Moderní kuchyňská sestava JULIA nabízí velké množství komponentů v provensálském stylu. Kuchyň s tímto krásným ženským jménem se postará o to, že pečení a vaření se pro vás stane závislostí. Moderní vzhled zaručuje barevné provedení ve dvou variantách: bílá / světle šedá a bílá / tmavě šedá.Korpus skříněk je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF. Dávku elegance přinášejí kovové úchyty v provedení matný chrom. Pracovní deska na spodních skříňkách není součástí. Je možné si doobjednat pracovní desku v provedení gold craft oak o tloušťce 38 mm. Spodní sokl na myčku 45 JULIA TYP 94. Využíván zejména na uzavření spodní části kuchyňské linky. Estetické a účelné těsnění.Barva: bíláMateriál: DTD laminovaná Rozměry: šířka: 45 cmhloubka: 1,6 cmvýška: 9 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost: 1 kgDodáváno v demontu.

Produkt je výrobek značky Kondela.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Kondela, Kuchyně a jídelny Kondela, Kuchyňské nástroje a vybavení Kondela, Kuchyňské pořadače Kondela, Organizéry do kuchyňské linky Kondela.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 1.00 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94 a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské nástroje a vybavení sleva, kuchyňské pořadače sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Kondela a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Kondela najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Sokl na myčku JULIA TYP 94,Sokl na myčku JULIA TYP 94
Právě si prohlížíte...

370,- Kč