Yves Saint Laurent Sequin Crush Mono oční stíny 1g - 20% sleva

-20%
Yves Saint Laurent Sequin Crush Mono oční stíny 1g
824 1 030 1064
824,- Kč

Původní cena: 1 030,- Kč


Hodnocení:


Yves Saint Laurent Sequin Crush Mono oční stíny 1g z kategorie zdraví a krása, osobní péče, kosmetika, make-up, oční make-up, oční stíny, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Fann a budete spokojení s dodaným Yves Saint Laurent Sequin Crush Mono oční stíny 1g .

Zlevněné zboží

Nová řada očních stínů Sequin Crush jsou výraznější, troufalejší a trvanlivější. Jediným tahem prstu vytvoříte hvězdný pohled. Dvě nové textury a 9 nových odstínů zaručí, že si vybere skutečně každý. Každý odstín je ve své vlastní zlaté paletce s ikonickým YSL logem. Stíny s 3D třpytky dodají nevídanou zář, a stíny s metalickými odlesky se díky své krémové textuře snadno nanáší a roztírají. Aplikace:Nanášejte na oční víčka pomocí štetečku na oční stíny.

Produkt je výrobek značky Yves Saint Laurent ,distribuovaný s EAN kódem 3614272622999.

Procházet zboží z kategorie Zdraví a krása Yves Saint Laurent, Osobní péče Yves Saint Laurent, Kosmetika Yves Saint Laurent, Make-up Yves Saint Laurent, Oční make-up Yves Saint Laurent, Oční stíny Yves Saint Laurent.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

4 190,- Kč
3 352,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Yves Saint Laurent Sequin Crush Mono oční stíny 1g a další podobné zlevněné zboží z kategorie zdraví a krása sleva, osobní péče sleva, kosmetika sleva, make-up sleva, oční make-up sleva, oční stíny sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Yves Saint Laurent a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Yves Saint Laurent najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Yves Saint Laurent Sequin Crush Mono oční stíny 1g
Právě si prohlížíte... - 20% sleva

824,- Kč