Den Braven Univerzální vazelína 310ml RL

Den Braven Univerzální vazelína 310ml RL
120 120 1821
120,- Kč

Původní cena: 120,- Kč


Hodnocení:


Den Braven Univerzální vazelína 310ml RL z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, autokosmetika, ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Den Braven Univerzální vazelína 310ml RL .

Detailní informace

Vazelína Den Braven Univerzální vazelína 310ml RL:
Univerzální vazelína Den Braven RL je vhodná pro použití v průmyslu i domácnosti. Určená je pro mazání valivých ložisek při běžných provozních podmínkách, kluzných táhel, čepů hřídelí, ozubených převodů, vodních čerpadel či ložisek praček. Skvěle odolává vlivům vody a její součástí nejsou rozpouštědla ani pryskyřice. Univerzální vazelína Den Braven RL rovněž chrání proti korozi a rezivění.
Klíčové vlastnosti univerzální vazelíny Den Braven RL 310 mlUniverzální vazelína vhodná pro použ...ití v průmyslu i domácnostiUrčená pro mazání valivých ložisek, kluzných táhel, čepů hřídelí, ozubených převodů, vodních čerpadel či ložisek pračekSkvěle odolává vlivům vodyUniverzální vazelína Den Braven chrání proti korozi a rezivění
Objem:310 ml

Produkt je výrobek značky Den Braven ,distribuovaný s EAN kódem 8595100112453.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Den Braven, Díly a příslušenství vozidel Den Braven, Údržba a výzdoba motorových vozidel Den Braven, Autokosmetika Den Braven, Ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta Den Braven.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

5 607,- Kč
Detail

Metaltec-11

Metaltec-cz s.r.o.
4 989,- Kč
Detail

Metaltec-6

Metaltec-cz s.r.o.
4 936,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Den Braven Univerzální vazelína 310ml RL a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, autokosmetika sleva, ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Den Braven a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Den Braven najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Den Braven Univerzální vazelína 310ml RL
Právě si prohlížíte...

120,- Kč