PetSafe Standard 100m Trener

PetSafe Standard 100m Trener
3 074 2 836 378
3 074,- Kč

Původní cena: 2 836,- Kč


Hodnocení:


PetSafe Standard 100m Trener z kategorie chovatelství, potřeby pro domácí zvířata, obojky a postroje pro domácí zvířata, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Pytel granulí a budete spokojení s dodaným PetSafe Standard 100m Trener .

Detailní informace

Elektronický obojek PetSafe 100m Elektrický obojek PetSafe 100m je nejnovější systém pro výcvik Vašeho psa! Pomocí vysílače s dosahem až do 100m můžete lehce zlepšit komunikaci mezi Vámi a Vaším psem. Díky výběru mezi třemi možnostmi výcviku - tón, vibrace a statická stimulace, Vám toto výcvikové zařízení může pomoci v krátkém čase vycvičit Vašeho psa. Elektrický obojek PetSafe 100m je vhodný pro malé psy a je skvělý pro výcvik v okolí Vašeho domu. Je plně vodotěsný a dobíjitelný. Elektrický výcvikový obojek PetSafe 100m trenér je nejnovější sy...stém pro trénink Vašeho psa! Pomocí vysílače s dosahem až do 100 m můžete snadno zlepšit komunikaci mezi Vámi a Vaším psem. Vysílač vyšle signál, který aktivuje tréninkový obojek Vašeho psa. Díky výběru mezi třemi možnostmi výcviku - tón vibrace a statická stimulace, Vám toto výcvikové zařízení může pomoci v krátkém čase vycvičit Vašeho psa. Toto zařízení je vhodné především pro malé až středně velké psy a je skvělý při výcviku v okolí vašeho domova. Tento výcvikový elektronický obojek je perfektní volbou pro majitele psů, kteří jsou v procese výcviku svého miláčka. Elektronický obojek může být použitý na posilnění požadovaného chování a nebo zastavení nežádoucího chování, jako je například skákání atd. Hlavní vlastnosti elektronického obojku PetSafe: » Pro psy od 3,6 kg » Dosah až 100 metrů » Obvod krku 15-71 cm » 15 úrovní statické stimulace plus tón a vibrace » Bezpečnostní zámek na úrovni 8-15 zabraňuje náhodné stimulaci na vyšších úrovních » Vodotěsný a dobíjitelný Rozměry zařízení: » Vysílačka: 11,5 x 3,9 x 3 cm a váha 65,2g » Obojek Standard 6,8 x 3,5 x 2,67 cm a váha 42,5 g Obsah balení: » Elektrický tréninkový obojek » Nastavitelný a vyměnitelný nylonový obojek » Digitální vysílač » Dlouhé a krátké kolíky korekce » Nabíjecí USB kabel » Testovací zařízení » Návod » 3 letá záruka

Produkt je výrobek značky Petsafe ,distribuovaný s EAN kódem 729849160323.

Procházet zboží z kategorie Chovatelství Petsafe, Potřeby pro domácí zvířata Petsafe, Obojky a postroje pro domácí zvířata Petsafe.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 0.387 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

PetSafe Standard 100m Trener a další podobné zlevněné zboží z kategorie chovatelství sleva, potřeby pro domácí zvířata sleva, obojky a postroje pro domácí zvířata sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Petsafe a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Petsafe najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

PetSafe Standard 100m Trener
Právě si prohlížíte...

3074,- Kč