Salente Mixi GR, nerezový mlýnek a šlehač

Salente Mixi GR, nerezový mlýnek a šlehač
690 690 979
690,- Kč

Původní cena: 690,- Kč


Hodnocení:


Salente Mixi GR, nerezový mlýnek a šlehač z kategorie nezařazené, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Salente a budete spokojení s dodaným Salente Mixi GR, nerezový mlýnek a šlehač .

Detailní informace

Salente Mixi GR Nerezový mlýnek a šlehač je vhodným doplňkem přístroje Salente Mixi 2L Mixovací a varná nádoba hlavního přístroje má teflonové dno a mixováním tvrdých ingrediencí by poničilo její teflonový povrch dna. Z tohoto důvodu je vhodný pro mixování tvrdých ingrediencí Salente Mixi GR.   Příprava frappé Pro přípravu frappé v Salente MIxi Gr budete potřebovat asi 30 zmražených kostek espressa, 110ml plnotučného mléka a sladidlo dle vaší chuti. Den před přípravou frappé dejte zamrazit espresso do formy na led. .Zmražené kost...ky espressa vložte do nádoby mlýnku a zvolte program mletí „Grind“. Poté přidejte mléko, sladidlo a opět zvolte daný program mletí „Grind“. Frappé můžeme podávat se zmrzlinou, nebo šlehačkou.   Skořápky z vlašských ořechů Ořechové skořápky do koše nepatří. Naši předkové se snažili zužitkovat vše, tedy i skořápky. Proč to dělali? Skořápky vlašských ořechů obsahují vyšší podíl jódu, a jsou užitečné těm, kteří mají potíže se štítnou žlázou. Nedostatek jódu navíc ovlivňuje i zdraví dělohy či prostaty. Pokud potřebujete  do svého těla doplnit jód, lidové léčitelství doporučuje právě odvar ze skořápek vlašských ořechů. Odvar připravíte tak, že skořápky rozmixujete na prášek v příslušenství Salente Mixi GR a tento zalijete vodou. Několik minut tuto směs povaříte a pak necháte vychladnout.   Mleté skořápky můžete také přimíchat do zubní pasty pro bělejší zuby, nebo  je využít při přípravě domácího tělového peelingu.   Obsah balení Salente Mixi GR Manuál Technická specifikace Objem: 1,7L Rozměry: 19×20cm Hmotnost: 780g

Produkt je výrobek značky Salente ,distribuovaný s EAN kódem 8595683202206.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Hmotnost: 0.852 kg
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Salente Mixi GR, nerezový mlýnek a šlehač a další podobné zlevněné zboží z kategorie nezařazené sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Salente a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Salente najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Salente Mixi GR, nerezový mlýnek a šlehač
Právě si prohlížíte...

690,- Kč