Pracovní rukavice L+D worky NITRIL GRID 1167-11, velikost rukavic: 11, XXL

Pracovní rukavice L+D worky NITRIL GRID 1167-11, velikost rukavic: 11, XXL
199 199 1140
199,- Kč

Původní cena: 199,- Kč


Hodnocení:


Pracovní rukavice L+D worky NITRIL GRID 1167-11, velikost rukavic: 11, XXL z kategorie nezařazené, se slevou kupte přes Chci.cz.

FonetipZískejte tento produkt se slevou z obchodu Fonetip a budete spokojení s dodaným Pracovní rukavice L+D worky NITRIL GRID 1167-11, velikost rukavic: 11, XXL .

Detailní informace

VybaveníBezešvé provedeníOdolné vůči nečistotámOmyvatelnéProdyšnéVlastnostiZe 100% šedého nylonuBezešvé provedeníČerný potah z pěnového nitrilu s nitrilovou mřížkouOdpuzující voduOdolné vůči nečistotám díky tmavé barvěOmyvatelnéProdyšný hřbet ruky udržuje ruce v chladu a suchu po dlouhou dobu a poskytuje vynikající úchop ve vlhku i v suchu.Dobrý komfort při nošení díky perfektnímu tvaruNedrolí seVynikající jistota úchopu díky integrované mřížceSpeciálně pro práci v prostředí s výskytem vlhkosti či olejů a pro práce vyžadující mimořádnou jistotu... úchopu, ideální pro práci na dílech strojů, pro použití v automobilovém průmyslu, pro montáže, údržbu, skladování a logistiku, řemeslné práce a zahradnictvíTechnické parametryTřída bezpečnostiCAT IIBarvaČerná · ŠedáMateriál (hřbet)NylonSplňuje normu (rukavice)EN 388Materiál (plocha dlaně)NylonVelikost rukavic11 · XXLKategorie produktuPracovní rukavice]]>

Produkt je výrobek značky L+d Worky ,distribuovaný s EAN kódem 4005781116717.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Pracovní rukavice L+D worky NITRIL GRID 1167-11, velikost rukavic: 11, XXL a další podobné zlevněné zboží z kategorie nezařazené sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce L+d Worky a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku L+d Worky najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Pracovní rukavice L+D worky NITRIL GRID 1167-11, velikost rukavic: 11, XXL
Právě si prohlížíte...

199,- Kč