Britax Römer Dětská autosedačka Dualfix M i-Size Cool Flow - modrá - 6% sleva

-6%
Britax Römer Dětská autosedačka Dualfix M i-Size Cool Flow - modrá
11 899 12 707 949
11 899,- Kč

Původní cena: 12 707,- Kč


Hodnocení:


Britax Römer Dětská autosedačka Dualfix M i-Size Cool Flow - modrá z kategorie nezařazené, se slevou kupte přes Chci.cz.

Pink or blueZískejte tento produkt se slevou z obchodu Pink or blue a budete spokojení s dodaným Britax Römer Dětská autosedačka Dualfix M i-Size Cool Flow - modrá .

Zlevněné zboží

Podrobnosti o produktu: i-Size / velikost: 61 až 105 cm tělesné výšky, hmotnost: do 18 kg, věk: cca 3 měsíce až cca 4 roky. Otočnou dětskou sedačku lze snadno otočit z polohy po směru jízdy do polohy proti směru jízdy a zpět. Opěrnou tyč lze nastavit o celých 8 stupňů V případě bočního nárazu je vaše dítě chráněno naší technologií ochrany proti bočnímu nárazu (SICT uvnitř). Více poloh sklonu 12 poloh sklonu po směru a proti směru jízdy Optimální nastavení opěrky hlavy ve tvaru V a systému bezpečnostních pásů Rychle snímatelný potah, který lze p...rát v pračce Způsob připoutání dítěte/dětských pásů: 5bodový systém pásů Možnosti instalace v autě: Isofix s opěrnou nohou Instalace: proti směru jízdy 61 až 105 cm a instalace po směru jízdy 76 až 105 cm Rozměry a hmotnost: Možnosti instalace v autě: Isofix s opěrnou nohou. Instalace: proti směru jízdy 61 až 105 cm a instalace po směru jízdy 76 až 105 cm. Rozměry (výška/šířka/hloubka): 48 x 44 x 74 cm Hmotnost: 15 kg Plocha sedadla (délka x šířka): 28 x 26 cm Opěradlo (délka x šířka): 51 x 30 cm Součástí dodávky je: Britax Römer Dětská sedačka Dualfix M i-Size Návod k použití

Produkt je výrobek značky Britax Römer ,distribuovaný s EAN kódem 4000984705935.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Barva: Modrá
  • Styl: Univerzál
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Britax Römer Dětská autosedačka Dualfix M i-Size Cool Flow - modrá a další podobné zlevněné zboží z kategorie nezařazené sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Britax Römer a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Britax Römer najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Britax Römer Dětská autosedačka Dualfix M i-Size Cool Flow - modrá
Právě si prohlížíte... - 6% sleva

11899,- Kč