Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

Bigjigs Toys Kostým lékař

Bigjigs Toys Kostým lékař
Bigjigs Toys Kostým lékař
Bigjigs Toys Kostým lékař
Bigjigs Toys Kostým lékař

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


Bigjigs Toys Kostým lékař z kategorie nezařazené, se slevou kupte přes Chci.cz.

FonetipZískejte tento produkt se slevou z obchodu Fonetip a budete spokojení s dodaným Bigjigs Toys Kostým lékař .

Detailní informace

Pomozte dětem ošetřovat medvídky, panenky nebo členy rodiny s tímto realisticky vypadajícím kostýmem zdravotníka pro děti. 
Součástí tohoto lékařského převleku je modré triko, kalhoty, dřevěný stetoskop, lékařské desky, kde si mohou děti zapsat diagnostické poznámky, teploměr, kapesní hodinky a injekční stříkačka a také náplasti. Suché zipy pro snadné oblék&aacut...e;ní a svlékání kostýmu. Kostým je vyroben z bavlny a polyesteru, lze prát v pračce.
Hlavní vlastnosti:
ideální pro ošetřování nemocných medvídků nebo panenekpomáhá s rozvojem představivosti, řeči a sociálních dovednostínapomáhá zmírnit strach a obavy z návštěvy lékařerozměry lékařské triko: 40,5 x 47 cmnastavitelné kalhoty: 42-80 cm, délka nohavic: 55 cmdoporučený věk: 3+materiál: bavlna, polyester, dřevo
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala pouze výrobou dřevěných puzzle. Majitelé vyráběli vše ručně, s láskou, v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostly, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jihovýchodní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Produkt je výrobek značky Bigjigs Toys ,distribuovaný s EAN kódem 691621676783.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Bigjigs Toys Kostým lékař a další podobné zlevněné zboží z kategorie nezařazené sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Bigjigs Toys a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Bigjigs Toys najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Bigjigs Toys Kostým lékař
Právě si prohlížíte...

895,- Kč