Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

LIEBHERR GN 4135

LIEBHERR GN 4135

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


LIEBHERR GN 4135 z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, mrazničky, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným LIEBHERR GN 4135 .

Detailní informace

Šuplíkový mrazák LIEBHERR GN 4135:Šuplíkový mrazák LIEBHERR se řadí mezi volně stojící mrazáky, takže je vhodné jeho umístění skoro kamkoliv. Šuplíkový mrazák nabízí skvělý systém vnitřního utřídění. Šuplíkový mrazák LIEBHERR GN 4135 patří do energetické třídy D. Roční spotřeba pak sahá na 196,69 kWh/annum. No frost systém se stará o neustálou cirkulaci vzduchu, takže je redukována vlhkost a námraza. Displej nabízí krásný přehled při ovládání funkcí a teplot.
Pokud občas potřebujete potraviny zmrazit ihned, potom je tu pro vás funkce rychl...ého zmrazení. Dětem se nepodaří mrazák vypnout, jelikož má dětskou pojistku. Mezi jeho přednosti se řadí to, že je samoodmrazovací. Jestliže by vás zajímala barva, ta je u mrazáku LIEBHERR bílá. Neměli byste zapomínat na jeho hmotnost 79 kg. Zásadní vlastnosti šuplíkového mrazáku LIEBHERR GN 4135 Šuplíkové mrazáky dovolují potraviny bezchybně roztřídit Energetická třída:
D Roční spotřeba energie:
196,69 kWh/annum LIEBHERR GN 4135 obsahuje užitečné funkce, mezi které patří no Frost, samoodmrazování, displej, rychlé zmrazení, dětská pojistka, dveřní alarm a LED osvětlení Objem mrazáku: 270 l Rozměry mrazáku LIEBHERR činí 155 × 70 × 75 cm (V׊×H) Chladivo typu R600a Emise hluku šířeného vzduchem: C Údaje uváděné na energetickém štítku chladniček/mrazniček a jejich kombinací: V záhlaví je uveden výrobce a model chladničky/mrazničky či jejich kombinace Škála energetických tříd (vlevo), konkrétní energetická třída spotřebiče (vpravo) kWh/annum: roční spotřeba energie Litry vlevo: dostupný objem pro mražené potraviny Litry vpravo: dostupný objem pro chlazené potraviny dB: úroveň hluku šířeného vzduchem vyjádřená v dB(A) a třída emisí hluku šířeného vzduchem __________________________________________________________________ Minimální doporučená velikost mrazicí části odpovídá zhruba 20 l na osobu, co se týče chladicí části, za doporučený je považován objem cca 50–70 l na osobu. Přípustná odchylka při ověřování všech chladících spotřebičů do domácnosti může být v případě objemu o 3 % vyšší (než je uvedená hodnota). V případě mrazícího výkonu, spotřeby energie a relativní vlhkosti o 10 % vyšší. V případě maximální hlučnosti pak uvedenou hodnotu nesmí překročit.

Produkt je výrobek značky Liebherr ,distribuovaný s EAN kódem 4016803055273.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Liebherr, Kuchyně a jídelny Liebherr, Kuchyňské spotřebiče Liebherr, Mrazničky Liebherr.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Použité


Podobné zboží značky a kategorie

4 899,- Kč
Detail
12 490,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

LIEBHERR GN 4135 a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, mrazničky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Liebherr a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Liebherr najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

LIEBHERR GN 4135
Právě si prohlížíte...

19493,- Kč