Fox Člun Eos 300 Boat

Fox Člun Eos 300 Boat
Fox Člun Eos 300 Boat
Fox Člun Eos 300 Boat
Fox Člun Eos 300 Boat
22 500 22 500 1912
22 500,- Kč

Původní cena: 22 500,- Kč


Hodnocení:


Fox Člun Eos 300 Boat z kategorie auto-moto, dopravní prostředky, plavidla, motorové čluny, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Chytapust a budete spokojení s dodaným Fox Člun Eos 300 Boat .

Detailní informace

Čluny Fox získaly reputaci jako nejspolehlivější čluny na trhu a nyní bychom rádi představili dva nové čluny v nabídce pod produktovou značkou EOS. Tyto čluny EOS jsou konstruovány tak, aby splňovaly vysoké standardy při vynikajícím poměru ceny a výkonu. Čluny Fox získaly reputaci jako nejspolehlivější čluny na trhu a nyní bychom rádi představili dva nové čluny v nabídce pod produktovou značkou EOS. Tyto čluny EOS jsou konstruovány tak, aby splňovaly vysoké standardy při vynikajícím poměru ceny a výkonu.
3m člun, perfektní pro zavážení nás...trah, zakrmování a zdolávání Lehký člun pro snadný transport 7mm materiál ve stylové zelené barvě Tříkomorový systém s průměrem válců 42cm Bezpečností přetlakový ventil Zvýšený kýl pro snadnější navigaci ve vlnách Zadní zrcadlo se zesílenými částmi pro připevnění motoru Dodáváno s hliníkovými vesly Černá dřevěná fixovaná lavice Vestavěná lamelová podlaha Kotevní bod z PVC vyztuženého materiálu Zesílené boční kolejnice pro vyšší bezpečnost Silný černý provaz kolem celého člunu Doporučeno pro použití s motory přes 55lb Maximální nosnost: 416kg ISO6185 Kategorie C Dodáváno se s nožní pumpou, sadou na opravy a klíčem na ventily Představuje fantastický poměr ceny a výkonu
Rozměry:
Celková délka (cm) 300      Celková šířka (cm) 155      Průměr válce (cm) 42         Váha člunu(kg) 45 Maximum osob (p) 4 Maximální náklad (kg) 416 Maximální výkon motoru (KW) 7

Produkt je výrobek značky Fox ,distribuovaný s EAN kódem 5056212140435.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Fox, Dopravní prostředky Fox, Plavidla Fox, Motorové čluny Fox.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Fox Člun Eos 300 Boat a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, dopravní prostředky sleva, plavidla sleva, motorové čluny sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fox a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fox najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Fox Člun Eos 300 Boat
Právě si prohlížíte...

22500,- Kč