Fasten Rychloupínací držák pro přišroubování s podložkou

Fasten Rychloupínací držák pro přišroubování s podložkou
499 499 963
499,- Kč

Původní cena: 499,- Kč


Hodnocení:


Fasten Rychloupínací držák pro přišroubování s podložkou z kategorie auto-moto, dopravní prostředky, plavidla, motorové čluny, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Chytapust a budete spokojení s dodaným Fasten Rychloupínací držák pro přišroubování s podložkou .

Detailní informace

Držák sondy sonaru  Set s rychloupínacím držákem FMB*. Velmi jednoduchý a praktický držák. Sonda se upevňuje na spodek držáku, kde je velká matice z pevného plastu a ozubené podložky, které umožňují jak velmi pevné upevnění sondy, tak možnost nastavování její polohy. Na vrchní části držáku je kloub umožňující správné nasměrování sondy a také upevňovací bod, který zasunete a pojistkou zajistíte do rychloupínacího držáku FMB*.  Obvykle se připevňuje na zadní zrcadlo lodi. *FMB je univerzální rychloupínací držák se základnou (podložkou), díky jeho...ž velmi jednoduše a spolehlivě fungujícímu zámku můžete připevnit jakékoli příslušenství k lodím, jako je sonda sonaru, držák prutů, deska pro obrazovku sonaru, držáky na tablety, telefony, foťáky či Go pro kamery, vazáky kotvy, upevňovací háčky, vesla, hrazdy a další. Všechny tyto Fasten příslušenství mají na koncích speciálně tvarovaný upevňovací bod, který snadno zapadne do rychloupínacího držáku. Pak už stačí jen zasunout pojistku a příslušenství je pevně spojeno s držákem. Držák je dodáván se čtyřmi vruty, čtyřmi šrouby a utahovacím imbusem. S pomocí vrutů nejprve přišroubujete základnu například do zadního zrcadla lodi, nebo jiné pevné desky. Vrchní část držáku poté snadno připevníte k základně pomocí šroubů.

Produkt je výrobek značky Fasten ,distribuovaný s EAN kódem 4820155770391.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Fasten, Dopravní prostředky Fasten, Plavidla Fasten, Motorové čluny Fasten.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Fasten Rychloupínací držák pro přišroubování s podložkou a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, dopravní prostředky sleva, plavidla sleva, motorové čluny sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fasten a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fasten najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Fasten Rychloupínací držák pro přišroubování s podložkou
Právě si prohlížíte...

499,- Kč